Wpis z mikrobloga

Czytam wpisy @kleboldswaifu i jestem przerażona. Czym tu się szczycić? Jak bardzo trzeba mieć zszargane poczucie własnej wartości, by zarabianie ciałem traktować jako coś, czym można się chwalić i podbudować swoje ego, w dodatku na takim portalu? Jeszcze jej bijcie brawo, dramat.
Niestotne, co ta dziewczyna wypisuje. Że lubi tę robotę, że to jej pasja, że jest szczęśliwa. Gdyby naprawdę była, to by nie szukała poklasku w internecie. Bardzo jej współczuję, może i nie posiada kręgosłupa moralnego, ale kiedyś ją to uderzy ze zdwojoną siłą i skończy się to tragedią.
Dalej nakręcajcie tę spiralę, rozrywka dla szarej masy, cisnąć bekę ze zniewolonej przez własny umysł, narkotyki i alkohol nastolatki. Banda dzieciaków znalazła sobie atrakcję. Tfu.
#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #patologiazewsi #logikarozowychpaskow #divyzwykopem
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taa - dziewczyna z dużą ilością partnerów to jest to samo co prostytutka co ma 30 dziennie za pieniądze.


@ediz4: żadna różnica, laska co rucha się z nieznajomymi chadami poznanymi w klubach to zwykła szmata i dziwka co za różnica czy bierze hajs od brzydkich facetów czy daje dupy za darmo chadom?
żeby nie było facetów też to dotyczy, dla różowym to imponuje
  • Odpowiedz
Tak osobiście to mam to w dupie niech robi co chce, wątpię żeby była szczęśliwa. Raczej ma taki kompletny stan #!$%@?, ktory możne zniknie i wtedy się zabije xd albo będzie trwał dalej a ona będzie się coraz bardziej zapuszczała.


@Kantar: spokojnie znajdzie beciaka w godzine jak juz sie bedzie chciala ustatkować i bedzie szczesliwa
  • Odpowiedz
serio?

nie wiem czy to takie łatwe jak mówi wykop xD


@Kantar: przecież laska jak założy tindera to każde przesunięcie w prawo bedzie miała pare więc nie mow mi ze ma ciezko beciaka znaleźć, którzy marza o tym zeby jej stopy całować i to będzie szczyt ich marzeń
  • Odpowiedz
@Kantar: załóż sobie tindera z jej fotkami, połowa facetow jest tak #!$%@? że się nie kapnie że pisze z fejkiem, możesz mu pisać co drugie słowo że jest #!$%@? i jest #!$%@? a on jeszcze bedzie dziękować że z nim piszesz

tak ten świat jest #!$%@?
  • Odpowiedz
I co niby dalej skoro ona przepuszcza kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie na alkohol, narkotyki i ciuchy. Z miejsca 95% beciaków jest odsianych


@ediz4: to sobie znajdzie bogatego beciaka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zdecydowanie większą szansę ma na to że skończy na jakimś skłocie czy cos


@Kantar: wiesz jak sie bedzie chciala ogarnąć to zmniejszy standard życia i bedzie życ dlugo i szczesliwie na razie jest mloda wiec jeszcze sie wyszaleje a za 10 lat to kto wie
  • Odpowiedz
@ksndr: Lepiej bym tego nie ujął. Jakbym był kobietą sam bym się zastanowił nad oddawaniem się facetom za hajs. Z jednej strony niby upokarzające, ale niektórzy lubią ten sport niezależnie od tego jak i z kim no i #!$%@? całe życie na kredyt niby nie jest upokarzające? A taka pani #!$%@? zarobi sobie na mieszkanie w rok i potem może zrezygnować i zapomnieć o tym etapie życia. Kwestia psychiki.
Natomiast
  • Odpowiedz
@ksndr: ale glupie #!$%@?, 'robota jak każda', faktycznie od 8 do 16 i owocowe czwartki. Ty różowy pomyśl zanim napiszesz coś następnym razem. Świadomy sex working, to jest za dużo glupoty, jednak odpuszcze dalszy komentarz
  • Odpowiedz