Wpis z mikrobloga

Czytam wpisy @kleboldswaifu i jestem przerażona. Czym tu się szczycić? Jak bardzo trzeba mieć zszargane poczucie własnej wartości, by zarabianie ciałem traktować jako coś, czym można się chwalić i podbudować swoje ego, w dodatku na takim portalu? Jeszcze jej bijcie brawo, dramat.
Niestotne, co ta dziewczyna wypisuje. Że lubi tę robotę, że to jej pasja, że jest szczęśliwa. Gdyby naprawdę była, to by nie szukała poklasku w internecie. Bardzo jej współczuję, może i nie posiada kręgosłupa moralnego, ale kiedyś ją to uderzy ze zdwojoną siłą i skończy się to tragedią.
Dalej nakręcajcie tę spiralę, rozrywka dla szarej masy, cisnąć bekę ze zniewolonej przez własny umysł, narkotyki i alkohol nastolatki. Banda dzieciaków znalazła sobie atrakcję. Tfu.
#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #patologiazewsi #logikarozowychpaskow #divyzwykopem
  • 99
@Norepinefryna_: Czytalem to z politowaniem, nie chcialo mi sie nawet komentowac. Kazdy zyje tak jak chce i to nie moja sprawa. Mi moja praca sprawia satysfakcje. Pracuje jako programista. Bywa ciezko, ale na koncu zawsze mam satysfakcje jesli zrobie dobra robote. Ludzie mnie doceniaja, lubie roznawiac ze wspolpracownikami. Dobrze zarabiam, ale na co dzien w ogole nie mysle o pieniadzach. Mysle, ze kondycja psychiczna prostytutek pozostawia wiele do zyczenia, maja kiepska
@Norepinefryna_: Ogólnie niech sobie robi co chce, ale jesli to było jej zdjęcie to wyglada na nim na strasznie zużytą xD dla mnie trochę dramat ale co kto lubi. Gdybym była facetem, nie zwróciłabym na nią uwagi, bo są ładniejsze i jak już bym miała iść na dziwki to szla bym na ładne a nie na takie co wyglądają jakby stały przy drodze krajowej. Ale widząc przekrój wykopków nie dziwi mnie
@Norepinefryna_ od zawsze były takie osoby. Tetaz tylko jest Internet i ludzie coraz częściej preferują dostawanie atencji od randoma w sieci niż mieć jakiś kręgosłup moralny. A najgorsze jest to, że niektórzy z tego nie wyrastają z parcia na szkło i zrobią wszystko by znaleźć się na świeczniki gawiedzi.
@Norepinefryna_: Spokojnie, nie naprawisz świata. Sam miałem napisać jakiś wyniosły post, że sflustrowani faceci robią ze zwykłej, przeciętnej (a moim zdaniem brzydkiej, wyglada jak spuchnięta żaba) prostytutki celebrytkę. Moim zdaniem wywyższanie tego, ze laska jedyne co ma do zaoferowania to #!$%@?, bo do niczego innego się nie nadaje (po postach widzę, że inteligencja tez nie grzeszy) jest przykre. Ale każdy jest kowalem własnego losu, na pewno czeka ja świetlana przyszłość.
@Norepinefryna_: Co was to wszystkich obchodzi? Nie wiem, gorszy poranek i trzeba było zacząć umoralniać świat, żeby nie czuć się jak gówno? Czy różowym zaczyna dupa pękać, bo 18 latka zarabiająca ciałem otrzymuje więcej atencji od was produkując swoje wpisy? Skąd w ogóle wniosek, że dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej styl życia do zdrowych nie należy? Jakim prawem cebulactwo #!$%@? się z buciorami w czyjeś życie wykrzykując
@shnitzel: "Hehe bialorycerz, hehe sam jesteś zakompleksiony XD Xdd", brzmisz jak taka głupiutka podlotka, która przy atrakcyjnym facecie, zaczyna rechotać jak zarzynana świnia, niezależnie od tego, co taki gość mówi. Twoja odpowiedź typowa dla baby z kompleksami i niską samooceną. Do inteligentnych też nie należysz, bo umiejętność czytania ze zrozumieniem w twoim przypadku jest niestety umiejętnością jeszcze nieopanowaną.