Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@genesis2303: jakbym miał włączyć TVP dla relaksu to bym ten bigos jeszcze dodatkowo wypieprzył ci na łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zdaje sobie sprawę, że mój wcześniejszy komentarz nie należy do wyżyn kulturalnej dyskusji, ale wg mnie Kulesza po prostu źle wyczuł moment na ten żart i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@genesis2303: Poza tym takie żarty (które nawiasem mówiąc zużyły się już nawet w internecie) jednak mocno zaniżają poziom debaty i brzmią raczej jak pojazd zbuntowanego gimnazjalisty niż wypowiedź posła RP.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@warpig566: ale w jakim sensie moment? W mainstreamie każdy moment na czarny humor jest ryzykowny, ktoś z obecnych ma akurat raka? Kurski ma raka? Coś mnie ominęło?

@genesis2303: Stosujcie taką gimbusiarską retorykę dalej a zobaczycie że poparcia wam nie przybędzie xD Taka wypowiedź nie powinna paść chociażby ze względu na szacunek do osób zmagających się z nowotworem, ale może ją za dużo wymagam po prostu od posła na sejm RP.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@genesis2303: Ja nie twierdzę że Kulesza jest jakimś potworem bez serca, po prostu moim zdaniem nie powinien używać tego porównania i tyle xD

Co ma do tego sprawa szefa NIK albo "łapówki Grodzkiego"? Użyłeś tych dwóch odniesień tak po prostu czy są to w jakiś sposób porównywalne tematy bo wg mnie wcale ale może czegoś nie zauważam.