Wpis z mikrobloga

@warpig566: użyłem tego porównania, bo biorąc pod uwagę jaki cyrk panuje w polityce od lat, to naprawdę wolę zamierzone żarty nawet mocniejsze niż wpadki jak u innych czy jałowe ściganie się na stawianie zarzutów. Żart nawet w połowie nie doszedł do poziomu ostatniej głośnej wypowiedzi Żukowskiej o klątwie dublera, czy przedwyborczej wypowiedzi leszke tańczącego na świeżym grobie K. Morawieckiego. Czy był po bandzie, no jasne że był, kontekst był jasny
  • Odpowiedz
@genesis2303: Nie trafia do mnie argument o tym, że inni też stosują "rynsztokowy poziom dyskusji" wszakże prawica miała tutaj zawsze świecić tym słynnym RiGCzem i obyciem.

Poza tym, nie odnosisz wrażenia że do tego cyrku związanego z sposobem debatowania, dołożył sporo sam JKM? I żeby była jasność, mam ogromną słabość do tego człowieka, mimo że od lat coraz bardziej różnię się z nim w poglądach, ale fakt faktem to wyrazista
  • Odpowiedz
Zresztą nie tylko wypowiedzi, jarmułka w wykonaniu Berkowicza to już bylo dno dna.


@warpig566: a tu cię zaskoczę, to akurat moim zdaniem też było niepotrzebne. Sam JKM zasadniczo ma jeden cel, mówić tak, żeby było o nim jak najgłośniej, zawsze był lekko kontrowersyjny, ale najbardziej się chyba wpienił po tym jak kilkanaście lat temu wyproszono go z TVP gdzie dyskusję polityczną prowadziła zdaje się jeszcze Jaworowicz, albo jakaś podobna osobistość.
  • Odpowiedz
@genesis2303: Jeśli chodzi o to wyproszenie z TVP to był nie kto inny jak szanowna pani poseł (wtedy redaktor) Lichocka z PiS :d Można powiedzieć, że już wtedy sympatycy PiSu reagowali wręcz alergicznie na JKM.

Ja wiem, że Korwin to jest niereformowalny monument, ale niestety muszę przyznać że ostatnie 2-3 lata (mniej więcej okres odkąd zaczęły się zacieśniać stosunki ze środowiskami narodowymi) to jest jakiś obłęd. Ciężko mi stwierdzić, czy
  • Odpowiedz
@genesis2303: To, że Konfederacja jest partą dla gimbusów to wiadome było od dawna, ale że jest tworzona przez gimbusow to mimo wszystko szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz