Wpis z mikrobloga

Czy uważacie, że palenie #iqos w miejscu pracy (wewnątrz budynku, co więcej w pokoju gdzie znajdują się inni pracownicy), zasługuje na wymierzenie komuś lepy na czoło? Pytam poważnie bo cześć osób uważa, że nie ma w tym nic złego. Ja uważam, że jest, bo czuje zapach tytoniu, który drażni moje drogi oddechowe i uważam, że można wyjść na zewnątrz i tam wydzielać swoje wyziewy...
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykop2019wykop: możesz zgłosić do inspekcji pracy, od kilku lat jest zakaz, muszą być wyznaczone pomieszczenia do palenia tytoniu, e papierosów i wyrobów nowatorskich (to 3 to iqos)
@wykop2019wykop: @dirtydenier: @Anhed: @InterferonAlfa_STG: Najgorszy zapach jest w momencie podgrzewania wkładu faktycznie czuć stare skarpetki. Później już nie czuć. Zdecydowanie łatwiej wywietrzyć pomieszczenie po 10 heetsach niż po 1 papierosie. Ubrania i ręcę nie przesiąkają zapachem. Fakt faktem jak siądzie parę osób i każdy podgrzeje (lub np w aucie) to czuć ten charakterystycznych zapach ale nikt mi nie powie że śmierdzi gorzej niż dym z papierosa