Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Do wygrania ręcznie szyta bluza ze zdjęcia dowolnego rozmiaru kroju męskiego/damskiego!

Otworzyłem swoją firmę razem z mamą, która ma już 25 lat doświadczenia w krawiectwie (nie chciałem, by dalej męczyła się u typowego #januszebiznesu, opowiem tę historię kiedyś na tagu #firmaobywatela :)

Nasz sklep internetowy: SKLEP

Szyjemy bluzy od a do z w naszym domowym garażu (no teraz, to już pracownia ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wszystkie elementy wykorzystane do jej produkcji pochodzą od polskich przedsiębiorstw, od bawełny po sznurek.

Kilka osób namówiło mnie bym zaczął jednak pisać na tagu #firmaobywatela o tym jak założyłem #firma, o problemach które napotykamy i wszystkich innych rzeczach związanych z prowadzeniem swojego #biznes.

Wszystko robimy praktycznie bez budżetu, dzięki znajomym i pomocy przyjaciół, więc jest to dosyć ciekawy projekt do obserwacji :)

Zasady:
- zielonki nie biorą udziału
- plusując ten wpis, bierzesz udział w #rozdajo

Losowanie:
- odbędzie się w sobotę, 15.02.2020 o godzinie 12.00 przez #mirkorandom

Jestem tu już ponad 3 lata jako użytkownik i powiem Wam, że bardzo dużo byłem w stanie się nauczyć dzięki Mirko i chciałbym dać coś po prostu od siebie.

Wysyłka na nasz koszt, paczkomat.

Miło mi i mojej mamie będzie (to nie jest obowiązkowe rzecz jasna) jak wpadnie kilka nowych obserwatorów na instagramie:

Instagram

Dzięki!

Przy okazji #pokazmorde #handmade #bluza #modameska #niebieskiepaski #tworczoscwlasna #gruparatowaniapoziomu #niebieskipasek #konkurs
obywatel_gov - #rozdajo 
Do wygrania ręcznie szyta bluza ze zdjęcia dowolnego rozmia...

źródło: comment_1581496789u37sFCcwg22IrwVxyxZCvQ.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@mem1000: pojemny jest na pewno haha
@a2k__: napisz na pw mireczku o ile wypadaloby powiekszyc te rozmiary :)

@reaktiv: musimy mu wysłac naszą bluzę w takim razie haha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PiersiowkaPelnaZiol: dodatkowo to już zależy jakie kto ma preferencje i się z Tobą całkowicie zgadzam. Jedni wolą wspierać polski, mały biznes i wybrać coś innego niż masowa produkcja, inni wolą zapłacić za markę, która oferuje swoją popularność i kosztuje więcej, a jeszcze inni wolą kupić jak najtaniej -
  • Odpowiedz
@TylkoDuda123: super komentarz, bardzo merytoryczny. Co do loga to kwestia gustu, więc nie ma co debatować. Markę buduję małymi kroczkami, bo jak widzisz jest to bardzo domowy projekt. Pomimo tego, sam produkt broni się sam jakością i innymi dodatkami, które marki w tej cenie po prostu nie mają. Widzisz, byłem osobiście w dziewiarni tak, by zweryfikować z czego będziemy szyć, bo przygotowywałem się do tego miesiącami - stąd zgadzam się jeszcze raz w sprawie malutkich kroczków.

@Koszmarny: Myślę, że jesteśmy w stanie dogadać się na PW :)
@zboinek: podziękował po stokroć!

@Dipolarny: pomysł trafiony w 10 - lato idzie, więc wiadomo
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: nie myśleliście o bluzach na zamówienie? Koleżanka zrobiła mi kiedyś bluzę z materiału jednolitego + kolorowe dodatki (wnętrze kaptura, ściągacze rękawa, wnętrze kieszeni). Oba materiały wybierałam sama na dresowka.pl Dużo osób pyta o tą bluzę i gdyby miała więcej czasu to sporo zamówień mogłaby ogarnąć.
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: Cześć. Ja chciałbym zapytać o konkrety jeśli można, bo też zastanawiam się nad sklepikiem w innej branży.
1. Który abonament na shoplo wybrałeś?
2. Czy podoba Ci się współpraca z nimi?
3. Czy podpisałeś umowy z kurierami i później dodałeś wtyczki z kurierami do sklepu?
4. Czy masz kasę fiskalną
5. Jaki
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: gratuluję otwarcia biznesu :) Czy moglibyście zacząć szyć zwykłe bluzy (raglanowe też) bez kieszeni i kaptura? Oczywiście w kolorze melange grey ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@T00ny: dziękuję mireczku, przyda się!
@jathek: jest to kwestia dogadania, logo jest, ale możemy się bawić i dostosować to tak jakbyś chciał :)

@hiszpanskizdobywca: myślę, że jest to do zrobienia - napisz do mnie na PW. Na obecną chwilę będzie to myślę coś koło 4-5 dni roboczych
@kyleleash: taki komentarz zawsze powoduje, że człowiek się uśmiechnie do ekranu :) Ślicznie dziękuję, mam nadzieję, że uda się wygrać, a jeśli nie - pisz
  • Odpowiedz
  • 0
@obywatel_gov siemaneczko, ja mam trochę głupie pytanie z innej beczki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sklep otworzyłeś na jakiejś platformie/Wordpress/sam napisałeś/kupiłeś od jakiejś firmy czy jeszcze jakaś inna opcja która mi nie przychodzi do głowy?

Pytam, bo sam chciałbym otworzyć swój i szukam sensownych opcji ;)
  • Odpowiedz