Wpis z mikrobloga

Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge
Dla zasięgu: #mirkokoksy #challenge #nintendoswitch #ringfitadventure

Tydzień 6/28
Kursywą oznaczam zmianę względem wyników z zeszłego tygodnia.

Statystyki:
Talia: 64,5cm -0,5cm
Biodra: 82,5cm -0,5cm
Prawe udo: 47cm 0cm
Lewe udo: 47cm 0cm
Prawa łydka: 33cm 0cm
Lewa łydka: 34cm 0cm
Prawe ramię: 25cm 0cm
Lewe ramię: 25cm 0cm
Waga: 55,5kg -0,1kg

Jedzenie:
Jedzenie bez zmian, nadal na Huelu, muszę powiedzieć że to jest cholernie wygodne i smaczne xD Będę robiła pod koniec miesiąca subskrypcję, chcę korzystać dłużej z niego. W sumie to za wiele nie mam do napisania.

Ogólnie:
Przepraszam za opóźnienie, ale jestem w trakcie składania komputera nowego, a laptop już rozłożony. A ten post trudno się by pisało z telefonu, to stwierdziłam, że przecież kurier dostarczy szybko ostatnią część (czekam na kartę graficzną) i na spokojnie napiszę wpis. ALE NIE XD DHL od soboty mi mówi, że dostarczy na następny dzień, aż w końcu O PÓŁNOCY odmówiłam odebrania przesyłki i odesłali do Amazonu XDDDD Tak więc teraz skrobię z pracbazy xD
No i jazda ze Switchem, chwilowo mam tylko Joycony bez samego Switcha, bo był w plecaku, a został pożyczony bez pytania na wyjazd i nie sprawdził czy jest pusty xD (spokojnie, do weekendu wróci xD)

A z kwestii ćwiczeniowych, no to nadal ćwiczę w multitask mode, bardzo to fajne i wygodne. Martwi mnie, że zwolniłam z gubieniem centrymetrów i wagi. To tak jest? :< Nie widzę też, żeby mięśnie przybywały, chociaż kondycja poprawiła się, nie dostaję już tak często zadyszki.

W sumie to tyle, jak ktoś chce o coś się zapytać to zapraszam, jako zdjęcie bonus co DHL wyczynił z moją kartą graficzną XD Dobrze, że Amazon jest cacy, zwrócili hajs za wysyłkę i wysłali nową (ʘʘ) Trzymajcie kciuki, błagam XDD

Standardowo komentarz do wołania poniżej.

Wołam chcących być wołanych: @Nezukine, @Kraniec, @DarkAlchemy, @kj5, @EstradaOrNada, @banan90
R.....r - Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge
Dla zasięgu: #...

źródło: comment_1581493228OMSOwYperATq65bcYbQwFo.jpg

Pobierz
  • 16
@SirSajko: składam PC, żeby Cities Skylines nie chodziło mi w 5 FPSach xD Obecny laptop (mimo iż bardzo dobrze mi służył) procesorem nie wyrabia, w innych rzeczach też. speckę mam:

MSI B450-A PRO MAX
SilentiumPC Vero L2 500W 80 Plus Bronze
AMD Ryzen 5 3600
SilentiumPC Signum SG1M TG Pure Black (SPC232)
ASUS DUAL-GTX1650-O4G
GOODRAM IRDM PRO 16GB 3600Mhz CL17 DDR4
@SpeedTemplar: @Suplement_Diety: o, dzięki za info. Mam jakieś gumy, bo kiedyś kupiłam, ale nie używałam. Może dodatkowo też spróbuję, Ring Fita nadal zachowam, bo na kardio też mi zależy.
Aczkolwiek musze przyznać, że Ring Fit jest dobrym impulsem do podjęcia jakichś ćwiczeń w ogóle xD bez niego w ogóle bym nie próbowała coś zmienić :D
@RandomDucklingGenerator najważniejsze żeby Tobie się podobało :) nie musi to być od razu siłownia jak kolega wyżej wspomniał, aktywności jest multum od rowerka na bieganiu czy nawet chodzeniu po górach kończąc. Gumy też na początek będą dobre o ile wiesz jak ich użyć :) kettel lub małe hantle mogą się przydać- nie kosztują jakoś specjalnie dużo a przy ich pomocy jesteś w stanie właściwie większość mięśni ruszyć nie wychodząc z domu
@RandomDucklingGenerator im dalej będziesz w grze tym trudniejsze będą ćwiczenia. Dużo świetnych na mięśnie brzucha, nóg itd. Robiąc tylko uciski na multitasku cudów raczej nie będzie. A w grze po przysiadach z rękami nad głową to zakwasy są ogromne. Ten Huel jest dobry? Czy w składzie to jest jak gainer w rodzaju mutant mass itd. Zastanawiam się czy to zdrowa alternatywa dla posiłku.
@Kraniec: Huel nie jest gainerem. Prawie miesiąc "jem" i sobie chwalę, mocno syci i głodna nie chodzę szybko, a z tym miałam problem. Przykładowy skład Huela jaki znalazłam na ich stronie wygląda tak:
Wanilia v3.0

Płatki owsiane, białko z grochu, sproszkowane siemię lniane, białko z ryżu brązowego, skrobia z tapioki, naturalny aromat waniliowy, olej słonecznikowy w proszku, mieszanka mikroelementowa*, MCT w proszku (z kokosa), stabilizator: guma ksantanowa, acerola w proszku, emulgator: