Wpis z mikrobloga

Mistrz Stah Schek zakończył poranną medytacje mad miską płatków z mlekiem i zabrał się za przeglądanie otrzymanych wiadomości.

"Jestem ocalałym bankierem z Ozzilionu, udało mi się uratować moja fortune i chce ja przeznaczyć na pomoc innym. Podaj kwotę którą chciałbyś dostać i numer ubezpieczenia".

Cholera, tak kasa przechodzi kolo nosa. Mistrz Stah Schek zastanawiał się chwile czy nie poprosić znów Colla @Akumulat o pomoc (wczoraj pokazywał mu gdzie się sprawdzało te numery), ale zawracanie mu głowy po raz trzeci tego samego dnia wydawało się już przesada. Zwłaszcza ze była dopiero 9. 

"Gorące Thillianki z Twojej okolicy chcą się spotkać".
"O nie drogie panie! Po wczorajszym zupełnie nie mam siły, napiszcie wieczorem". Wyślij.

Zobaczył tez film podesłany mu przez jednego z agentów Republiki, podobno wykradziony z komputera jednego z obserwowanych najemników @ZdenerwowanyBialorusin który prawdopodobnie wykradł go od jednego z senatorów z rubieży @Kroomka . Mistrz Stah Schek obserwował go zaniepokojony. Dwie bliżej niezidentyfikowane bestie ćwiczyły manewry w dużych prędkościach na wirowce. Dwie kule futra, kłów i szybkości. Miały niesamowity refleks i doskonale współpracowały. Mistrz Stah Schek ciągle nie zidentyfikował zwierząt. To jakiś rodzaj niedźwiedzia? Osiągnięcie inżynierii genetycznej? Jeżeli Planety Rubieży zaczną używać wyników tych eksperymentów na masowa skale i dojdzie do następnego buntu to regularne wojska Republiki są bez szans. Zwłaszcza, że ćwiczenia na wirówce ewidentnie świadczyły, ze bestie mają być użyte do walki w kosmosie. Bestie abordażowe? Mistrz Stah Schek widział tylko jeden rodzaj wojowników który możne zatrzymać takie potwory.

"Mistrzu Izaelu @Yokaii. Musimy natychmiast zintensyfikować program szkolenia Jedi" napisał, dodał załącznik. Po namyśle dodał do adresatów Panią Kanclerz @profesjonalna_skarpeta. Ma prawo wiedzieć. Kliknął wyślij.

Gotowe! Czas na partyjkę pazaaka.

https://www.youtube.com/watch?v=VY9dEhoCwRY

#lacunafabularniestarwars
Pobierz Stah-Schek - Mistrz Stah Schek zakończył poranną medytacje mad miską płatków z mlekie...
źródło: comment_1581461520drhIWdg5pDrFOAK6WuMavP.jpg
  • 1
@Stah-Schek:
Mistrz Aqumulus przeglądał swoją pocztę. Kilka raportów automatycznych od droidów z hangaru. Parę DW w sprawach akademii, nic co by go bezpośrednio dotyczyło. Nagle komunikator zawibrował. "To znowu mistrz Stah Schek?". W rzeczy samej to był on. Coll odebrał.
-Mistrzu Aqumulusie! Co robimy z tymi włochatymi bestiami?
-Eee...
-To nagranie, które zostało przejęte od najemników. Przesłałem je do ciebie!
-Jeszcze to analizuję... eee... a co na to reszta rady?
-Nikt