Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubasruba: głównie ze względu na prostą rzecz jaką jest wietrzenie mieszkania w lecie. Nawet przy wysokim parterze strach zostawić otwarte okno przy pustym domu lub podczas snu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kubasruba: myślałem że to nie ma znaczenia, dopóki nie mieszkałem na wysokim parterze :D dodatkowo zawsze w takim mieszkaniu jest zimniej niż w mieszkaniach na piętrze gdzie grzeje sąsiad z dołu
  • Odpowiedz
@kubasruba: To co często powtarzam, a mało osób bierze pod uwagę - sprawdź izolację stropu i co masz pod mieszkaniem. Jeżeli pomieszczenie poniżej jest bez żadnego ogrzewania to przebywanie tam będzie mało komfortowe, chyba że planujesz podłogówkę.
  • Odpowiedz
@kubasruba: Nigdy w życiu. Hałas będzie nie do zniesienia – sąsiad z góry, ulica + to, co inni napisali. Szczerze to szukaj na ostatnim piętrze najlepiej w wysokim bloku. Byle by nie było to mieszkanie na poddaszu i będzie ok, w nowym bloku nie będzie się grzało.
  • Odpowiedz
@broker: oczywiscie ze nie 4 pietro bez windy. Albo winda albo blok >10.
Nie wiem skad sie bierze mit tego ze na ostatnim pietrze nie jest cieplo?
Przeciez ostatnie pietro zamieszkane prawie nigdy nie jest ostatnia kondygnacja budynku, litosci.
Za to wszyscy sasiedzi Cie grzeja bo cieplo idzie do gory.
  • Odpowiedz
@broker: @InterferonAlfa_STG: mieszkam na 3 pietrze od miesiaca i mam narożne mieszkanie, okna na poludnie (sciana salonu jest praktycznie sciana bloku). w mieszkaniu ani razu nie wlaczałem grzejników i temperatury w mieszkaniu wahają się nastepujaco:

salon - 20-24 stopnie
sypialnia 21-25 stopni
  • Odpowiedz