Wpis z mikrobloga

@Pepe_Roni: ostatnio podjąłem 3 próby zgłoszenia przestępstwa (zostałem okradziony) we wrocławskich komisariatach, po czym się poddałem... Myślę, że gdybym poszedłbym tak jeszcze z 2 razy to następnym razem widzielibyście mnie na tych filmikach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: zdarzenie jedno,ale żeby zgłoszenie przyjęli to chyba trzeba kogoś zabić. Naszej policji bliżej do Rosji czy Ukrainy, byle się nie narobić a i statystyk sobie nie obniżyć. Nic dziwnego, że duża cześć społeczeństwa ich nie szanuje.
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: A potem w wiadomościach "Policja znowu przekroczyła uprawnienia, zatrzymała niewinną kobietę, matkę dwójki dzieci. Wraz z nią zatrzymała ojca (chyba, sama tego nie wie) jej dzieci, Sebastiana, który na widok policjantów poczuł chęć na trening biegowy, a żeby było mu łatwiej to w trakcie treningu odrzucił od siebie dwa woreczki z białą przedtreningówką".
  • Odpowiedz
najlepsze jest to, że patologia tego pokroju pierwsza jest do samosądów. szczególnie jeśli chodzi o takie dokonywane przez więźniów jednej kategorii na więźniach innej kategorii. tylko kiedy to jednemu z nich coś się wydarzy, to nagle robią się najsprawiedliwszym ogniwem społeczeństwa i wymiaru sprawiedliwości xD wiecznie prześladowani, wiecznie niewinni xD
  • Odpowiedz