Wpis z mikrobloga

@TSP89: ja tam się kompletnie nie dziwię opisowi, też bym się jarał jak małe dziecko po takim wydarzeniu, to był pewnie peak jej życia, spotkać tak wybitne jednostki, których w dodatku zapewne sama jest fajną
  • Odpowiedz
@TSP89: > nie wiem, jak się tam wkręciła, ale mogła sobie darować taki trywialny opis. Jakby miała 15 lat. Rozumiem, że jest szczęśliwa tym wydarzeniem. Też bym była.

No taki wiesz, jak 13stka dicapro mnie dotknął heh a tamta zaproponowała kawałek pizzy ale był tez tam kawior i homar bo zerknęłam. Ogolnie zajebiscie byłoby zrobić sobie z nimi fotkę, wspólne zdjęcie piątka-dycha celebrytów na jednym z Kinga, tajemniczy hashtag party coś
  • Odpowiedz
No dobra, brzmi to rzeczywiście odrobinę żenująco, ale z drugiej strony absolutnie każdy tutaj by się jarał takim wydarzeniem, nawet jeśli nie zna 95% tych ludzi xD.
  • Odpowiedz
No dobra, brzmi to rzeczywiście odrobinę żenująco, ale z drugiej strony absolutnie każdy tutaj by się jarał takim wydarzeniem, nawet jeśli nie zna 95% tych ludzi xD.


@peetee: ale czy publicznie każdy z nas w internecie zachowywałby się Jak mentalna 13stka?
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar: ciekawe czy ktoś ją zapytał o jej wielkie, męskie łapy. Pewnie była eksponatem - dziś na imprezie kobieta ze wschodniej Europy, z wielkimi łapami. Za rok będzie kobieta z ojczyzny Adolfa, z brodą.

Jebla idzie dostać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz