Wpis z mikrobloga

@TSP89:
Nawet wiele gwiazd amerykańskich by się tym chwalilo na mediach społecznościowych, ale u nas najwięcej plusów łapie szydera z niej.
Czasem zaglądam na komentarze na YT czy insta, jak wygląda komentowanie tam a jak u nas. U nas prawie każdy się czepia i zauważać coś, do czego można się #!$%@?. Tymczasem na zachodzie praktycznie nie ma takich komentarzy! Każdy tylko się cieszy że szczęścia innych. Jak już jest jakiś przytyk,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TSP89:

Nawet wiele gwiazd amerykańskich by się tym chwalilo na mediach społecznościowych, ale u nas najwięcej plusów łapie szydera z niej.

Czasem zaglądam na komentarze na YT czy insta, jak wygląda komentowanie tam a jak u nas. U nas prawie każdy się czepia i zauważać coś, do czego można się #!$%@?. Tymczasem na zachodzie praktycznie nie ma takich komentarzy! Każdy tylko się cieszy że szczęścia innych. Jak już jest jakiś przytyk,
  • Odpowiedz
@staryhaliny:
Pierwszy lepszy przykład, ostatnio moja różowa mówi, że jakaś tam gwiazda z USA trzyma na insta źle dziecko. I ja się jej pytam, czy zajechali ja w komentarzach z dobrymi poradami i atakiem, że jest gówniana madka. Ona mówi że przeczytała z 60 komentarzy i są same gratulacje itp. Zaś w Polsce jakaś celebrytka podobnie źle trzymała i 80% komentarzy tyczyło się tylko wypominania jej tego XD
  • Odpowiedz
  • 23
@text. Wg mojej oceny największym minusem tej całej sytuacji nie jest trywialny opis,lecz sam fakt, że nikt inny nie wrzucił zdjęcia z tejże imprezy. Nigdzie w necie nie ma odchudzonej Adel prócz jej profilu na insta oraz zdjęć z wakacji. Jedyna Kinią musiała zrobić takie fejm.

Ja ja rozumiem że się jara tym. Sama bym chyba tam umarła z zachwytu. Ale błagam wierzysz w te historie napisana rodem z bravo girls?
  • Odpowiedz
że nikt inny nie wrzucił zdjęcia z tejże imprezy.

@TSP89:
Ale jeżeli aDel zgodziła się na fotę, to raczej liczyła się z tym, że nie wyląduje ono wydrukowane nad kominek, tylko na Insta. Takie czasy.
  • Odpowiedz
@text: A #!$%@?, też tak myślałem że na zachodzie to klasa i wszyscy się cieszą Twoim szczęściem. Ale #!$%@? wszędzie jest tak samo niezależnie od tego czy jesteś polakiem, ruskiem czy ukraincem
  • Odpowiedz
Ale #!$%@? wszędzie jest tak samo

@mastodont54:
Tak tak, nie ma żadnych różnic w kulturach, a kobiety i mężczyźni też są identycznie równi.
Najlepszym przykładem jest ta bandyteria na drogach w Niemczech, za to pełna kultura na drogach w Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz