Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:00:00, Wtorek, 11 lutego 2020. Imieniny: Lucjana, Olgierda, Grzegorza. Słońce podniesie się dziś o 07:17. Będzie oświecało nas 9 godzin i 26 minut, w zenicie znajdzie się o 12:01 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:44. Ciemna noc zapadnie o 18:04, ale gwiazd można wypatrywać od 17:22.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 22
@micke: @bolorollo: @Jakuzajp: @wynalazek_one: @Jurgen_Van_Beethoven: @rajjj: @flamezz: @Polczlowiekpolzakolak: @AllGoesWrong: @Dddkop: @algus: @Dioddy: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @Wejszlo: @wyinwidualizowany: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Pjotsze: @shitty_support: @AllGoesWrong: @unizony_czlonek:

Dzień dobry wszystkim! Mamy dziś kurde piękny poranek. Jasno, gdzieś tam za chmurami słońce świeci, a w drodze do pracy znosiło mi furę xD To co,
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @mobutu2: @Dioddy: i reszta ()

Hejo wszystkim. Dzisdiaj na szybko. Babcia ma urodzinki, więc organizujemy dla mniej obiad. Nic specjalnego. tylko ja i mame, ale zawsze to jakaś okazja do świętowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego dnia kochani!
@micke:
Pam pam Pam rampam pam:)

Dzień dobry, nadal wieje ale co tam, nie może być nudno. Miłego wtorku wszystkim!

@rajjj - ale fajnie że jesteś! :) ja już się poddałam w wołaniu bo myślałam, że człowiek chyba już ma nas dość :) co Ci będę wyć pod oknem dzień dobry :)

@bolorollo @buczubuczu @Wejszlo @wyinwidualizowany @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Pjotsze @algus @Formbi @slabehaslo @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dziesion @n1c3 @Dziesion @TomTailor100 @Dioddy @Dddkop @