Wpis z mikrobloga

Hit! Słucham w aucie RMF FM lub innego dziadowskiego Radia Zet i leci reklama konkursu walentynkowego 2020.

Scenariusz reklamy: dziewczyna opowiada grupie koleżanek, że jej chłopak na walentynki wykupił całą salę kinową na ich ulubiony film żeby byli sami. Koleżanki wyrażają podziw i zachwyt.

Zadanie konkursowe: opisz co planujesz zrobić w walentynki aby zaskoczyć swoją kobietę.

Nagroda dla najlepszych: zestaw damskiej zmysłowej bielizny xDDDDD

Facet ma się starać, być najlepszy w kraju, a jak będzie wystarczająco dobry to jego kobieta coś wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś to jeszcze słyszał? Nie wiem czy mam jakieś omamy słuchowe ale to brzmiało jak jakiś bait więc wolę się upewnić xDDD

#przegryw #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #seks #heheszki #zwiazki
wojtas_mks - Hit! Słucham w aucie RMF FM lub innego dziadowskiego Radia Zet i leci re...

źródło: comment_1581345665EBmtn1AIPFXC5vVVXNGM6G.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtas_mks: Przecież to "święto" to drugi dzień kobiet, a nie jakieś święto zakochanych. Tylko mężczyźni mają coś robić, by zadowolić kobiety, a te nic nie muszą robić.
  • Odpowiedz
Nagroda dla najlepszych: zestaw damskiej zmysłowej bielizny xDDDDD

Facet ma się starać, być najlepszy w kraju, a jak będzie wystarczająco dobry to jego kobieta coś wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtas_mks: Stary, ale ze zmysłowej damskiej bielizny korzysta też facet, żeby nie powiedzieć, że on bardziej.

No chyba, że jest homo, słucha reggee i r......a kolege. To wtedy nie.
  • Odpowiedz
Swoją drogą jakim brainletem trzeba by było być, żeby wykupić wszystkie miejsca w kinie, aby nikt Ci nie przeszkadzał w oglądaniu z p0lką jakichś "365 dni" czy innego gówna w obsadzie Karolak/Adamczyk/Różczka. Załóżmy że w sali kinowej jest 120 miejsc. Bilet kosztuje 29 zł. Daje to prawie 3500 zł wydane na to, żeby się przypodobać p0lce, a która i tak może strzelić focha po wyjściu z kina z byle powodu. Już widzę
  • Odpowiedz
Stary, ale ze zmysłowej damskiej bielizny korzysta też facet, żeby nie powiedzieć, że on bardziej.


@mateusza: Czyli kobieta zakłada ładną bieliznę tylko dla faceta, a jak facet nie widzi to można mieć gacie po tacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ciezka_rozkmina: ja swojemu niebieskiemu w walentynki organizuję wieczór pokerowy z ziomkami, a sama idę na driny. Mam tylko nadzieję, że jak wrócę to nie okaże się, że grają w rozbieranego w zmysłowej bieliźnie xD
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Heh, moją to bym zaskoczył gdybym o tym święcie w jakikolwiek sposób pamiętał. Lata temu umówiliśmy się że nie będziemy obchodzić jakiegoś gównoświęta sprzedawców kartek i innych #!$%@?ów z serduszkiem. "Dziś celebrujemy że jesteśmy zakochani, bo ktoś se tak #!$%@? wymyślił". #!$%@?. Na tej samej zasadzie mam w dupie halołyn.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: anonku, jak kobieta wklada ładną bieliznę to robi to dla mężczyzny.
Wiadomix, że jak byś Ty wygral cottony to bys mógł wtedy rzadziej robić pranie, a jakby je dali komus innemu to dla ciebie tylko brak profitu, ale u normików to tak nie działa
  • Odpowiedz
anonku, jak kobieta wklada ładną bieliznę to robi to dla mężczyzny.


@Naturmensch: Czyli twoja kobieta nie chodzi na codzień w ładnej bieliźnie sama dla siebie, bo po prostu lubi być ładnie ubrana i czuć się lepiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma faz na pończochy czy wzorzyste rajstopy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wybiera staników w sklepie po tym jak wyglądają? (
  • Odpowiedz