Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rst00: dlatego napisałem 10 bo można zrobić w 1a można w 20 zaznaczyłem również że jest to pierwsza strona dlatego że elementy takie jak stopki hedery inne elementy interaktywne można wykorzystać na innych stronach później
@bonaventure: Długi Long Page, bez żadnego wydziwiania backendowego , formularzowego - około 1,5 dnia roboczego wraz z RWD.

Ale wiadomo, projekt projektowi nierówny. Niemniej jednak jak dostaję w robocie LP to przyjmuję max 2 dni na robotę.
@bonaventure: Oczywiście, jaki jest sens robienia widoków żeby później układać elementy inaczej, nawet to parę pikseli tu i tam zwłaszcza przy wielkości elementów robi różnicę to samo przy dobieraniu kolorów.

Strona typu on page z nie wiem 4 sekcjami w 20 h jest gotowa. Oczywiście, mowie tutaj o widoku nie o całej stronie w sensie włączając w to elementy interaktywne itp.
@bonaventure:

Tak, u mnie wliczam w to czas na wykończenie projektu, pixelperfect, rwd - gotowej strony do uruchomienia :-) Wiadomo, że życie pokazuje że Klient zawsze wraca z jakąś zmianą :P Także z terminem różnie bywa

A potem np. jeśli wdrażasz np. pod CMS to ile dni? I tak do produkcji?


Trudne pytanie, jeden będzie miał na myśli wdrożenie projektu do wordpressa, czyli zrobienie motywu, to zajmuje zupełnie inny wymiar czasu
Do pixel perfect polecam Ci wtyczkę firefox PerfectPixel - znacznie ułatwia robotę :-) Możliwe że jest dostepna tez na inne przeglądarki