Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MolibdenowyTadeusz: no i nie zapominajmy że jak się psuje, to PRZEZ PRACOWNIKA SIĘ PSUJE, ONI NIE DBAJO, O NIC NIE DBAJO. Nie to co ja hehe, jak się zepsuje to od razu kupuje nowe, naprawiają tylko gupki. Poza tym, przy tym JAKBYM JA TRAKTOWAŁ, TO NA PEWNO BY SIĘ NIE ZEPSUŁO!
  • Odpowiedz
@buczubuczu no wtedy w 2007 prezes w-------y bo na taczki robotnicy ladowali ziemie bobcatem a nie łopatami.

Ale w-------y po biurze chodził że on im jakoś to potrąci i nie beda nawet wiedzieli o tym.

Szkoda że wtedy na mirko nie bylem, bylby autorski tag xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CojonesComoMelones: gardzę komuchami.

Po to ktoś firmę zakłada, ponosi ryzyko i na niego spada odpowiedzialność żeby właśnie ciął koszty dla uzyskania swoich korzyści, jakby to była firma należąca do pracowników to mogliby narzekać.
  • Odpowiedz
@boguchstein: Zakład stolarski w mojej okolicy. Któregoś dnia szef powiedział pracownikom, że idzie naprawdę trudny czas, mało zamówień i generalnie bida, więc obcinają pensję pracownikom, natomiast 2-osobowy zarząd nie bierze pensji W OGÓLE, dopóki nie wyjdą na prostą. Da się?
  • Odpowiedz
ale wy nie rozumiecie ,że szefucio wam płaci tyle ile wasza praca jest warta jeżeli uważacie ,że za mało to znajdźcie prace gdzie dsotaniecie więcje xD
  • Odpowiedz
@Furiat: niby tak. Niby tylko tam z 2-3k miesięcznie ratki, ale miej takiego szefa, co śmiga taką furką i ci mówi, że z no trzeba czekać z wypłatami 2-3 tygodnie, bo coś tam, albo obiecał coś i potem się o kłóć z takim o 100 czy 200 zł, bo on nie ma, a obiecał. Tacy, co mają oszczędzoną kasę jakaś, ale jak jest lipa w firmie, to ty musisz zaciskać
  • Odpowiedz