Wpis z mikrobloga

@Shatter: No dobra, ale ile konkretnie? Bo to się musi realnie zwrócić, przecież nikt nie kupi narzędzia dla samopoczucia pracownika - i gdyby się miało zwrócić to pewnie Janusz by zainwestował, pieniądze nikomu nie śmierdzą. Niestety przy niskich cenach pracy w Polsce często bardziej się opłaca nie inwestować tylko dokoptować drugiego Sebka za minimalną. I uważam, że handlowiec we własnym samochodzie będzie handlował dokładnie tak samo, jest tylko ryzyko, że
  • Odpowiedz
Nie wiem co cie bawi, jak nie umiesz przypilnować pracownika, żeby ci nie ukradł elektronarzędzi to zmien pracownika.


@Shatter: może premia za to że nie kradnie? Wiesz co mnie bawi? Twoje oderwanie od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Shatter: Tak, i podpisuj WZkę przy każdym podaniu wietarki z ręki do ręki xD
Pracownik ma zarabiać pieniądze a nie być szczęśliwy ¯\_(ツ)_/¯ Skoro pracownikowi się nie opłaca jeździć własnym to chyba oczywiste, że Januszowi się musi opłacać, więc dopóki pracownik się nie zbuntuje to gówno dostanie.
  • Odpowiedz
Uważaj bo ci pokwituje wzięcie czegokolwiek XD


@svr_: Zgubisz, ukradniesz nie ma znaczenia, jeśli nie masz na stanie w czasie rozliczenia to Ci potrącą z wypłaty albo sprawa do sądu. Nie wiem jaki jest zwyczaj w różnych firmach, ale znam że każdy ma na swoim koncie. Oczywiście podstawowe narzędzia.
  • Odpowiedz
@Shatter: @Androo: Na takie rzeczy to sobie może Skanska pozwolić a nie januszex budowlany. Jak bym na budowie powiedział, że albo się sprzęt znajdzie albo #!$%@? wszystkim z wypłaty po równo to by mi w samochodzie wszystkie szyby wytłukli XD. A co do jakości sprzętu, to chętnie się dowiem z czego musi być poziomica żeby przetrwała prostowanie słupów ogrodzenia XD
  • Odpowiedz
@tariuso: @karid: Bo ma rację. Znam ludzi co tak robią.
VAT 100% i koszty. Leasing na 3 lata. Wykup na osobę prywatną ostatnia rata. A potem odsprzedaż za 65% wartości.
Może nie za darmo ale 3 lata się jeździ za ksozty utrzymania i 5% wartości auta.
Ale tylko do 150k. Drożej już nie można sobie tak odliczać.
  • Odpowiedz