Wpis z mikrobloga

bardzo prawdopodobne ze sam sie tak porobil ale mozliwe tez ze zostal ofiara GHB/GBL


@Hanysek: Ty wiesz jak to GHB/GBL działa? Na pewno nie tak jak na filmie xD. I tak lepszy twój komentarz niż taki:

Ludzie on pijany jest, nie widzicie?.


xD
@LubieHardkor: @beee: znaleźli się ćpuńscy białorycerze xD Jak ktoś rzyga na imprezie to cisnę łacha, że debil nie potrafi pić i się kontrolować. Jak ktoś nie potrafi ćpać to też będę się śmiał. Dodatkowo typ się naćpał dopalaczami, więc dla mnie jest idiotą do utylizacji. Wszędzie, od 8 lat trąbią "dopalacze to syf nieznanego pochodzenia, to śmierć" a znajdzie się debil, który ma ok. TRZYDZIEŚCI LAT i to zażywa. Sorry,
@marv0oo: Często depresje przykrywa sie narkotykami, z drugiej strony często i szybko osoby zażywające narkotyki łapią depresje. Z osób uzależnionych lepiej tez sie nie smiac, bo to zadna forma pomocy. A apropo "dopalaczy" teraz bez pewnego dojscia, ktore zreszta "ma kazdy" to wszystko jest syfem. Najlepiej trzymac sie od tego z dala:)
Często depresje przykrywa sie narkotykami


@moneymakeer: większość ćpunów to nie krypto derpesanci, tylko zwykli degeneraci

z drugiej strony często i szybko osoby zażywające narkotyki łapią depresje

A co mnie to? Było nie ćpać. Chcieli zabawy to mają, ćpunów którzy przez szprycowanie się psychotropami złapali deprechę to mi nie żal

bo to zadna forma pomocy

Ale ja im nie chcę pomagać xD Pomagać to mogę biednym, chorym, upośledzonym, albo zwierzętom. Ćpunowi nie
Akurat co do tego nagrania to bardziej niż pewne jest to, że zazdrośni pseudo koledzy dosypali mu czegoś albo dali zapalić ziółko, które tak naprawdę było syntetycznym gównem co jest najbardziej prawdopodobne po to żeby zniszczyć mu karierę. Wątpię, że typek jest na tyle głupi żeby naćpać się jakimś lewym gównem mając świadomość, że w każdej chwili ktoś go może nagrać. Po co by miał to zrobić skoro z pewnością stać go