Wpis z mikrobloga

Rano, około 8, sąsiad zaczął robić remont i wiercić. W windzie pojawiła się kartka szkalująca go. No to odpisałam "Będę kuć tyle, ile mi się podoba". Chociaż to nawet nie u mnie w mieszkaniu i tez mnie to obudzilo xD Obecnie na kartce pojawiaja sie glosy oburzenia i pogrozki "zebys sie nie zdziwil" ( )
#heheszki #gownowpis #takbylo #mieszkanie
m.....y - Rano, około 8, sąsiad zaczął robić remont i wiercić. W windzie pojawiła się...

źródło: comment_1581180603OHjBJfePySFgjlmHQEuIGi.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@mokebe_bialy: a daj spokój, ja powiesiłam kartę, że robimy remont i to był błąd. Teraz z każdym gównem przychodzą z pretensjami, chociaż u mnie remont był od 8 do 16 (tak przychodzili fachowcy) to zjeby dostawałam za czyjeś walenie młotem o 21 XD
Żałuję tej kartki, a btw okropnie się mieszka w blokach :/
  • Odpowiedz
@mokebe_bialy: Ah to podwójne myślenie - ja robię remont więc mogę #!$%@?ć kiedy i ile chcę, ktoś robi remont w sobotę o godzinie 8 więc po godzinie gdzie cisza nie obowiązuje i nagle małpiego rozumu dostają, bo jak to w sobotę, my chcemy pospać XD
  • Odpowiedz
@Kressska: Też mam sporo gilfów, raczej nie ma z nimi problemów. Jeden nawet odbiera przesyłki kurierskie jak mnie nie ma, jednak potrafi być strasznie natrętna. Kiedyś robiłem trening w domu i specjalnie nie otwierałem bo byłem przepocony w samych gaciach, ta potrafiła pod drzwiami stać 5-10m i cały czas dzwonić więc musiałem do niej wyjść xD
  • Odpowiedz