Wpis z mikrobloga

#tvpinfo transmituje właśnie wydarzenie bez precedensu.
Prorządowe media zorganizowały manifestację skierowane przeciwko sędziom.
Przeciwko grupie zawodowej.
Co nas czeka w pisowskiej przyszłości? Demonstracja przeciwko lekarzom, którzy domagają się podwyżek? Demonstracje przeciwko nauczycielom, górnikom?
##!$%@? #neuropa
FlasH - #tvpinfo transmituje właśnie wydarzenie bez precedensu. 
Prorządowe media zo...

źródło: comment_1581165780OTkO8aO0gpGweiTHOm4OmY.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toshibaas: ja na ten przykład nie mam problemu z tym, że ktoś protestuje. Mam za to duży problem z tym, że media publiczne nawołują do protestów. A jak już dodasz do tego że w obronie przejmowania władzy sądowniczej przez partię to skala absurdu wywala w kosmos.
  • Odpowiedz
@Widmo1234 to jest tak rozmyte bo przecież opozycja też nawoływała do protestów, a tutaj nie powinno protestować, że oni chcą coś zmienić tylko wyjść z własną propozycją zmian w sądach do prostych ludzi nie trafią ich argumenty, powinni wyjść z propozycja ustawy, która coś w tych sądach zmieni. Bo zmiany są potrzebne tylko zrobione w sposób mądry.
  • Odpowiedz
@toshibaas: nie rozumiem co jest rozmyte? TVP to jest telewizja narodowa utrzymywana z pieniedzy wszystkich Polaków i nie jest od nawolywania do jakichś partyjnych wieców poparcia.
Do tego zaklada się za własną kase jakąs tv Republika i niech sobie gadają co chcą w ramach prawa.
To jest absurd.
  • Odpowiedz
@FlasH: dlaczego z wieca poparcia dla reformy przez pisowskie środowiska zrobiłeś fake newsa o tym, jakoby miał by to być prostest skierowany przeciwko konkretnej grupie zawodowej i dlaczego ten fake news został ręcznie przyklejony przed administracje?
Co tu się #!$%@? już na tym portalu to przechodzi ludzkie pojęcie, zeby moderacja pomagała rozprzestrzeniać propagandowe, nieprawdziwe informacje pewnej grupy z która w jakis sposób sympatyzuje
pzkpfw - @FlasH: dlaczego z wieca poparcia dla reformy przez pisowskie środowiska zro...

źródło: comment_1581197797vPtJGVIhYjmO1igPZKeHCk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pzkpfw: no ale sądząc po hasłach o "nadzwyczajnej kaście" i mając w pamięci kilka lat kampanii ataków w tv publicznej to był to protest przeciwko dotychczasowym sędziom. Nie słyszałem haseł o usprawnieniu procedur, przyśpieszeniu orzekania, wprowadzenia usprawnień IT.
Było o zdrajcach i złodziejach w togach. Czyli zwyczajny propagandowy najazd na niewygodną bo niezależną grupę społeczną żeby zastąpić swoimi marionetkami.
  • Odpowiedz
@pzkpfw: trzeba było pooglądać transmisję i posłuchać przemówień. "Kasta basta" to nie jest hasło popierające... zdaje mi się.
  • Odpowiedz