Wpis z mikrobloga

#tvpinfo transmituje właśnie wydarzenie bez precedensu.
Prorządowe media zorganizowały manifestację skierowane przeciwko sędziom.
Przeciwko grupie zawodowej.
Co nas czeka w pisowskiej przyszłości? Demonstracja przeciwko lekarzom, którzy domagają się podwyżek? Demonstracje przeciwko nauczycielom, górnikom?
##!$%@? #neuropa
FlasH - #tvpinfo transmituje właśnie wydarzenie bez precedensu. 
Prorządowe media zo...

źródło: comment_1581165780OTkO8aO0gpGweiTHOm4OmY.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziekciu: będzie dobrze. Choćby po wypadku pani premier widać, że służby - mimo, że w rękach pis - potrafią działać obiektywnie, profesjonalnie i sprawnie.
  • Odpowiedz
@Widmo1234: nie wiem czy jesteś po mojej stronie czy to pułapka, ale jesteśmy w dość trudnej sytuacji. Nie chodzi mi już o sytuacje ekonomiczną bo na ekonomi się nie znam chociaż, śledzę i widzę, że podnoszą podatki/akcyzę co jest złym znakiem. Przedewszystkim chodzi mi o to, że jako kraj bylimy 123 lata pod zaborami - nie było nas na mapie, po czym bylismy #!$%@? przez 5 lat wojny , i
  • Odpowiedz
@FlasH Ta sprawa chyba jeszcze przed sąd nie trafiła i ciągle jest postępowanie przygotowawcze. Ale mogę się mylić. A sami prokuratorzy już teraz będąc podlegli PG czyli ministrowi sprawiedliwości tworzą niezłe kwiatki
  • Odpowiedz
@Kosynier10: No i jeszcze aplikanci sądówki w KSSiPie mają dysonans poznawczy.Bo z jednej strony, na zajęciach wg programu ustalonego przez Zbiorę mają cały zjazd poświęcony na pytania prejudycjalne,prounijną wykładnię prawa krajowego itp. a potem widzą jak dyscyplinarki lecą za to, że ktoś dostosowuje się od uchwały połączonych składów SN wydanej de facto w oparciu o wyrok TSUE( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FlasH: no to ruszcie cipska na wybory, a nie bo mi sie nie chce? zeby znowu nas geriatria nie przeglosoawla i nie wybrala nam prezydenta? obecnie jedyna nadzieja na zmiane jest wygrana kidawy blonskiej, bo nie bezdie podpisywac wszystkich glupot ktore przeglosuje sejm
  • Odpowiedz