Wpis z mikrobloga

#tvpinfo transmituje właśnie wydarzenie bez precedensu.
Prorządowe media zorganizowały manifestację skierowane przeciwko sędziom.
Przeciwko grupie zawodowej.
Co nas czeka w pisowskiej przyszłości? Demonstracja przeciwko lekarzom, którzy domagają się podwyżek? Demonstracje przeciwko nauczycielom, górnikom?
##!$%@? #neuropa
FlasH - #tvpinfo transmituje właśnie wydarzenie bez precedensu. 
Prorządowe media zo...

źródło: comment_1581165780OTkO8aO0gpGweiTHOm4OmY.jpg

Pobierz
  • 112
@lewymaro: Państwo jest odzwierciedleniem swoich obywateli. Niestety ludzie nie są idealni, a lata socjalizmu zostawiły swoje piętno np. w postaci etatystycznego podejścia wśród ludzi starszego pokolenia. Nad czym również ubolewam. Owszem reforma podchodzi do tematu ze złej strony, bo zmierza głównie do wymiany ludzi, zamiast przekształcenia struktur sądowniczych. Lecz na Boga, w końcu jest ktoś, kto chociaż ten temat poruszył i stara się skruszyć ten beton wzajemnej adoracji. Panowie naprawdę nie
Prorządowe media zorganizowały manifestację skierowane przeciwko sędziom.

Przeciwko grupie zawodowej.


@FlasH: A co w tym niezwykłego, mało było w Polsce i na świecie protestów np. przeciwko policjantom, myśliwym, rybakom, drwalom, kierowcom itp.?
@FlasH zawsze mnie śmieszy jak ktoś odpowiada, że to niebywałe. Punkt myślenia zmienia się od punktu siedzenia. Masz problem do tego że w demokratycznym Państwie ktoś manifestuje XD Pomysł, że to jednak rząd wybrany demokratycznie przez większość..jaka by ona nie była zostali wybrani zgodnie z prawem i wolą "ludu".
@Widmo1234: Wczoraj - tzn w piątek - jeżdżąc samochodem dość dużo skakałem po kanałach radiowych gdyż niczego nie było jak zwykle godnego do słuchania i co przykuło moją uwagę to praktycznie na każdym kanale "państwowego" radia + w radiu maryja promowano dzisiejszy marsz.
@FlasH: marsz tog był w tamtym miesiącu - i co? bez jaj że teraz drugą stronę ogarniasz? a SŁYNNY sędzia juszczenka który uwielbia jeżdzić za nasze pieniądze na delegacje a nie przejmuje się swoją robotą? Niech idzie na swoje to zobaczy jak się pracuję....