Wpis z mikrobloga

@nie_jem_grzybow: Chociaż Cię to nie interesuje to byś wiedział co o tej normalności :D Gdyby "szanowna" administracja nie usunęła mojego komentarza. Chociaż nikogo w nim nie obraziłem, nie zwyzywałem, ani nie używałem jakichś złych słów. Zwyczajnie komuś się nie spodobało, że ktoś napisał logiczne wytłumaczenie poglądów :D Ale administracji się nie podoba to XD bo odradzasz głosowanie na partie pokroju PiS-PO
  • Odpowiedz
@rorf46 no tak przecież normalne państwo to takie gdzie MS jest jednocześnie PG, władza sądownicza jest podporządkowana władzy wykonawczej, a wszystkiemu temu przyklaskują funkcjonariusze obcego państwa religijnego. To jednak poproszę ten "zgniły zachód".
  • Odpowiedz
@wersen: Na szczescie milenialsi glosuja na lewice, w Polsce i na swiecie, mowie o dzisiejszych 15-latkach. Przyszlosc jest lewicowa, czy tego chcesz czy nie. Swiat sie wreszci zmieni na lepsze.
  • Odpowiedz
dopingują ich w tym wszystkim szury z wRealu24, które niby były takie prokonfederackie.


@rorf46: Widzę, że Konfederację wciskacie nawet tam gdzie jej nie ma xDDD Co do głosowania to wśród osób przed 40 w ostatnich wyborach wśród moich znajomych poparło ich sporo. W większości to dawni korwiniści z lat licealnych lub dawni narodowcy biegający po różnych rocznicach, sprzątający groby itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz ułożeni
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtas_mks nie?
Konfederacja nie jest spójna jeśli chodzi o poglądy na gospodarkę, chyba nie zaprzeczysz?
Skrzydło korwinowskie jest za wolnością gospodarczą, fakt. Ale:
- są tylko jedna częścią konfy
- popierają niskie wydatki budżetowe, ale sam Korwin jest zwolennikiem pozostawienia funduszu kościelnego
- zero wolności osobistej, w tej kwestii większość konfy to zamordyści obyczajowi.
Dla mnie to ani trochę nie jest wolność ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Skrzydło korwinowskie jest za wolnością gospodarczą, fakt. Ale:

- są tylko jedna częścią konfy


@Galvay: 1000+ popiera cała Konfederacja. Bosak co rusz mówi o kwocie wolnej i niskich podatkach.

- popierają niskie wydatki budżetowe, ale sam Korwin jest zwolennikiem pozostawienia
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: zdaję sobie sprawę, że sporo młodych ludzi popiera Konfederację, ale głównie z powodu poglądów na gospodarkę. A z tą wolnością to sobie nie żartuj - jak już to wolnorynkowi. Już nie wspominając o tym, że narodowcy to socjaliści.
  • Odpowiedz
A z tą wolnością to sobie nie żartuj - jak już to wolnorynkowi.


@rorf46: Czekam na konkrety z programu.

Już nie wspominając o tym, że narodowcy to socjaliści


@rorf46: Jacyś może i tak, ale nie działają oni w ramach Konfederacji lub są nic nie znaczącym wyjątkiem. Program jest jasny.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: a oni mają jakąkolwiek złożoną ustawę w sejmie? Chyba nie, tłumaczyli się coś przecież, że mają to gdzieś, bo nie chce im się prosić 4 posłów z innych partii o podpisy.

A jeśli chodzi o „konkrety”, to bazuję na ich wypowiedziach w mediach.
  • Odpowiedz
@rorf46: Mają kilka zaproponowanych m. in. dotyczącą kwoty wolnej, ale nikt im nie chce tego podpisać. Tu widzisz jak bardzo wolnościowa jest reszta sceny politycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bazuję na konkretnym programie i ustawach, a Ty na medialnych pogłoskach. Polecam przyjrzeć się faktom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: pewnie słabo się starają. Na pewno ktoś by podpisał praktycznie z każdej partii oprócz PiSu.

To nie medialne pogłoski, tylko słowa ich głównych polityków. Serio chcesz mi wmawiać, że oni są wolnościowcami przyjaźnie nastawionymi do osób homo, za aborcją na życzenie do 12 tyg. ciąży itd?
  • Odpowiedz
oni są wolnościowcami przyjaźnie nastawionymi do osób homo


@rorf46: Tak

za aborcją na życzenie do 12 tyg. ciąży


@rorf46: Nie i bardzo dobrze. Narusza to prawo dziecka do życia. Aborcja jest całkowicie antywolnościowa i powie ci to nawet wielu libertarian. Czysto pragmatycznie w sytuacji w której są tak silne ruchy proaborcyjne cieszę się, że oni są stanowczo przeciw. Pozwoli to na utrzymanie obecnego kompromisu. Zapewnia on możliwość przerwania
  • Odpowiedz