Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks: o czym ty pieprzysz xD tak, te ich manewry z aborcją i poglądy zapożyczone od Godek są bardzo wolnościowe - tak samo jak Godek.

Nie mam już ochoty dyskutować o tym, bo to jest zabawne, że uważasz ich za liberałów światopoglądowych - oni sami przecież mówili wielokrotnie, że gardzą takimi poglądami
  • Odpowiedz
@rorf46: W którym miejscu to co napisałem jest sprzeczne z prawdą? Nigdzie nie napisałem, że to obyczajowi liberałowie. To że nie popierają bezwarunkowej aborcji na życzenie to ogromna wartość dodana tej partii. Wolność wymaga ODPOWIEDZIALNOŚCI. Jeśli jakaś para świadomie uprawia s--s bez zabezpieczenia w dni płodne to jest to wyłącznie ich decyzja ze wszystkimi konsekwencjami. Jeśli tą konsekwencją jest zdrowe dziecko to pozbawienie go życia jest antywolnościowe i narusza podstawowe
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: no dobra, po prostu mamy inne poglądy, ale nie twierdź, że jesteś wolnościowcem czy Konfederacja to partia wolnościowców. Ja uważam, że np. kobieta zgwałcona ma prawo do aborcji, a wy uważacie, że musi to dziecko urodzić, bo inaczej godzi to w jego wolność. No ja uważam zupełnie inaczej - że taki nakaz to zamordyzm. Ten temat był już nawet tutaj wielokrotnie wałkowany (włącznie z tymi bzdurami o tym, jakoby
  • Odpowiedz
Ja uważam, że np. kobieta zgwałcona ma prawo do aborcji, a wy uważacie, że musi to dziecko urodzić, bo inaczej godzi to w jego wolność.


@rorf46: Ja też tak uważam co napisałem wyżej. Napisałem też dlaczego z tego powodu popieram Konfederację. Jeśli nie będzie takiej partii jasno stawiającej aborcję z punktu prawa do życia i wolności dziecka to za kilka lat mielibyśmy całkowicie dozwoloną aborcję - co jest zaprzeczeniem wolnościowego
  • Odpowiedz
@rorf46: Oczywiście, ale nie jestem aż tak wolnościowy obyczajowo jak Konfederacja i według mnie taki kompromis powinien być zachowany. Patrzę na to ze względu na potencjalnych rodziców dziecka. W przypadku gwałtu pierwsze naruszenie wolności miało miejsce wcześniej niż potencjalna aborcja i według mnie jest to wystarczająca przesłanka.
  • Odpowiedz