Wpis z mikrobloga

Gdybyście mieli 140k PLN i chcieli kupić nowe niewielkie auto dla rodziny (hatchback/kombi klasy C, crossover), koniecznie benzyna i automatyczna skrzynia z przyzwoitą mocą (czyli np. > 130KM), koniecznie Z gadżetami typu apple carplay oraz im więcej asystentów czego tylko się da - tym lepiej (dotykowy ekran jak najbardziej OK). Ważny jest też wygląd i spasowanie materiałów (w tej cenie można chyba tego oczekiwać). Co byście w tej chwili wybrali? Nie mam żadnych preferencji co do marek/narodowości poza jedną: nie może to być nic tak brzydkiego jak nowy Golf ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale reszta oferty VAG jak najbardziej wchodzi w grę. #motoryzacja #kiciochpyta
  • 81
@Mjestem: z tych, które wymieniłeś to pewnie zwrócę uwagę na mazdę i corollę, honda raczej odpadnie ze względu na mało współczesną ilość elektronicznych gadżetów w porównaniu do konkurencji. Dzięki!
@Samulem: dokładnie. Dlatego zasmuciło mnie gdy wypuścili cennik z benzyną jedynie w manualu. Na pewno dojdą z czasem wersje z AT, ale kiedy? Pewnie wtedy pojawi się też nowy Leon i kolejny dylemat, bo w tej chwili obie propozycje na 2020 mi się mega podobają.
@luk999: widziałem wyprzedaże i też jestem nim zainteresowany. Wstępnie wydaje mi się trochę za duży, ale pewnie dam mu szansę. Z crossoverów uwzględniam też Peugeota 3008 w wersji 180KM.