Wpis z mikrobloga

Gdybyście mieli 140k PLN i chcieli kupić nowe niewielkie auto dla rodziny (hatchback/kombi klasy C, crossover), koniecznie benzyna i automatyczna skrzynia z przyzwoitą mocą (czyli np. > 130KM), koniecznie Z gadżetami typu apple carplay oraz im więcej asystentów czego tylko się da - tym lepiej (dotykowy ekran jak najbardziej OK). Ważny jest też wygląd i spasowanie materiałów (w tej cenie można chyba tego oczekiwać). Co byście w tej chwili wybrali? Nie mam żadnych preferencji co do marek/narodowości poza jedną: nie może to być nic tak brzydkiego jak nowy Golf ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale reszta oferty VAG jak najbardziej wchodzi w grę. #motoryzacja #kiciochpyta
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@size: Ja mam taką w Lexusie IS300h, i to 3 generacji, a w nowej Corolli jest 4 generacja więc niby lepsza, i jest spoko, więc polecam się chociaż przejechać :)
  • Odpowiedz
@sha4ky: pewnie, nie skreślam żadnego z proponowanych tu autek. Szczerze, o niektórych nawet nie pomyślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LewaRenkaBoga: potwierdzam, bo jeździłem. Ale mam założenie, że jesli zdecyduję się na Octavię albo Leona to będę starał się brać te z najnowszej generacji, a na nie trzeba jeszcze poczekać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@size: no to mam dla Ciebie propozycje z innej ligi która też mi się bardzo podobała. Niestety jak to Toyota ma #!$%@? multimedia i do wirtualnego kokpitu ze Skody jej daleko. Nowa rolka 2.0 w hybrydzie. Też bardzo fajnie jeździ. Warto dać jej szansę.
  • Odpowiedz
@size: Jeżeli patrzysz na wszystkie propozycja to zobacz Hyundaia i30 w kombi - można tam kupić wentylowane fotele i resztę bajerów. Z Forda - focus albo nowa Kuga(wchodzi w marcu tego roku, ale nie wiem jeszcze jakie ceny będą). Ewentualnie spójrz na wyprzedaż w Audi na model A4 - w swoim budżecie coś znajdziesz, ale trzeba będzie pójść na ustępstwa. W BMW wszedł właśnie na rynek seria 2 grancoupe, ale
  • Odpowiedz