Wpis z mikrobloga

Gdybyście mieli 140k PLN i chcieli kupić nowe niewielkie auto dla rodziny (hatchback/kombi klasy C, crossover), koniecznie benzyna i automatyczna skrzynia z przyzwoitą mocą (czyli np. > 130KM), koniecznie Z gadżetami typu apple carplay oraz im więcej asystentów czego tylko się da - tym lepiej (dotykowy ekran jak najbardziej OK). Ważny jest też wygląd i spasowanie materiałów (w tej cenie można chyba tego oczekiwać). Co byście w tej chwili wybrali? Nie mam żadnych preferencji co do marek/narodowości poza jedną: nie może to być nic tak brzydkiego jak nowy Golf ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale reszta oferty VAG jak najbardziej wchodzi w grę. #motoryzacja #kiciochpyta
  • 81
  • Odpowiedz
@friboo: niestety wnętrze tej aklasy to jest jakieś nieporozumienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) aczkolwiek jeszcze nią nie jeździłem, więc może warto będzie dać jej szansę
  • Odpowiedz
@eXe1987: mocny kandydat, przyznaję - jedyny mankament to czas oczekiwania na wersję benzynową z automatem - nowe modele mają benzyny tylko w manualu.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: A3 w wersji kombi bardzo mi się podoba, tylko - podobnie jak w A klasie - to wnętrze. No i tak jak piszesz - jak mam wydać tyle kasy na golasa, to wolę poszukać wśród marek mniej-premium, ale za to z lepszym wyposażeniem ;)
  • Odpowiedz