Wpis z mikrobloga

Pracuje z gościem, który ma ok 60 lat i jest zadeklarowanym wyborcą KO.
Oto kilka świetnych żartów i teorii tego człowieka:
- gdy powiedziałem, że Polska zamówiła F-35 to stwierdził, że narobili sobie wrogów to teraz muszą budować armię. (Za czasów PO Polska nie miała wrogów i dlatego wtedy nie inwestowano w armię)
- wczoraj mówię chłopu, że niezależne sądu obniżyły wyrok gościowi, który zgwałcił i zabił 3-latka z 25 na 15 lat więzienia to stwierdził, że jest tylko jedno wytłumaczenie na to - zabójcą był "pisior"
- i na koniec wisienka czyli żart... Jak nazywa się kobieta głosująca na PiS? Otóż..... PiSda
Prawda, że śmieszne? Uśmiałem się co nie miara.
Niby człowiek doświadczony życiowo. Niby człowiek, który niejedno w życiu widział. Niby inteligent (bo przecież głosuje na KO, a nie jak zwykły proletariat na PiS). A jednak dzban.
#bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 35
Niby człowiek doświadczony życiowo. Niby człowiek, który niejedno w życiu widział. Niby inteligent (bo przecież głosuje na KO, a nie jak zwykły proletariat na PiS). A jednak dzban.


@chopaszek: a Ty jesteś dzbanem, bo głosujesz zapewne na PIS jak Cię tak uraziły jego "żarty" i gadasz w pracy o polityce xD ja #!$%@?
@chopaszek: Znam lekarza, koło 50tki. Z racji wykonywanego zawodu człowiek dobrze wykształcony. Potrafi mi godzinami narzekać, jaka w tym kraju jest niesamowita biurokracja, że cokolwiek załatwić tutaj, to jest problem, że nie może już patrzeć na te papierzyska i urzędnicze mordy. Do tego przeżywa jak państwo go okrada z pieniędzy w formie podatków. I z tego powodu głosuje i popiera Zandberga :D
@jos: problem raczej w tym, że w Polsce jest w ogóle mał ludzi myślących abstrakcyjnie, tj. ukradnie nie dlatego, że jest z partii 'X' tylko dlatego, że konsekwencje tego, jak pokazuje historia 30lat wolnej Polski( po prl) są praktycznie zerowe. W Polsce jest mało inteligentnych ludzi niestety i w sumie to tyle, czemu tu się dziwić właściwie? Od #!$%@? systemu edukacji, gdzie próbują zrobić z Ciebie kolejny duplikat randomowego polaka (od
I z tego powodu głosuje i popiera Zandberga :D


@dzapanisko: A kogo ma popierać skoro nie ma żadnej sensownej opcji w sejmie? Zandberg chce prosty podatek, wysoką kwotę wolną od podatku, zminiejszenie biurorakcji. Jakby razem rządziło to podatki "główne" pewnie były by większe ale zarazem by nie było #!$%@? miliarda mikropodatków za wszystko co robisz. I przy okazji Zandberg faktycznie się zajmuje gospodarką, a nie #!$%@? kocopoły o żydach xD Zresztą
@dzapanisko: 75% podatek dla osób które zarabiają powyżej 500.000zł (co daje ponad 40.000zł/mc) i do dopiero od 500.000zł. Ile osób wpadnie w ten podatek? Prawdopodobnie nikt bo ludzie z takim kapitałem wszystkie zarobki powyżej 500.000 wrzucili by w inwestycje żeby nie zapłacić podatku, także martwo prawo.

Razem nigdy, nigdzie nie napisało niż o jakich PGRach czy innej pacyfikacji małego biznesu xD Wręcz przeciwnie. Razem wspiera najbardziej mały biznes.
gdy powiedziałem, że Polska zamówiła F-35 to stwierdził, że narobili sobie wrogów to teraz muszą budować armię.


Inwestowanie w obronność to podstawa działania każdego Państwa. Inna sprawa to fakt czy akurat F-35 to dobry wybór.

niezależne sądu obniżyły wyrok gościowi, który zgwałcił i zabił 3-latka z 25 na 15 lat więzienia


Aha, a to sąd określa wymiar kary? Czy może przepisy prawa, które są ustanawiane przez polityków (aktualnie od kilku lat PIS)?