Wpis z mikrobloga

Jechałem wczoraj pendolino i przypomniałem sobie ile hejtu wylało sie na Tuska kiedy były one kupowane. Ile wrzasku prostaków i wyzwisk motłochu potrzeba było, żeby Polacy mogli sobie spokojnie jeździć pomiędzy miastami w dobrych warunkach.

Nie zasłużyliśmy na Donka. Pomimo jego wad był on najlepszym premierem RP, który cieszy się szeroką estymą również za granicą. Zostawił Polskę w dobrej kondycji, z drogami w budowie i deflacją z którą zawzięcie walczy PiS.

Przegrał z PiSowską nagonką ośmiorniczową, którą skutecznie karmili tłum ćwierćinteligentów przygotowując się do przejmowania prywatnych banków za złotówkę i niszczenia ustroju RP.

Szkoda.

N.....c - Jechałem wczoraj pendolino i przypomniałem sobie ile hejtu wylało sie na Tu...

źródło: comment_15809079356EKD0uM7OSYQi3fqlg4icW.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@NerwowyJegomosc: jakie pęndolino, ty bogaczu ty, kogo w tym kraju stać na pędolino!! Bombelkom by dały, a nie jakieś pędolino dla bogoczy! Ja z Mietkiem to pędolino nigym żem nie jechała i nie pojadem, bo mnie nie stać! Ja muszę dzieci wychować i nakarmić, całą piątkę!!!
  • Odpowiedz
  • 200
@oremi: tak tak bo myślisz, że muzułmanie siedzieliby w Polsce. Z taką retoryką masz na pewno powodzenie na babcinych herbatkach.

Dużo lepsze jest niszczenie niezależności sądów. Nie życzę Ci żeby taki sąd decydował o Twojej wolności.
  • Odpowiedz
@Rabke: cóż, wy tęczowi dzieci mieć nie będziecie więc decydować raczej nigdy nie będziecie, a emeryci zawsze będą w przewadze
  • Odpowiedz
kupili Pendolino które nawet wifi nie miało a to jeszcze nie wszystko


@mat9: bicz plis, polskie Pendolino nie ma ficzeru, od którego wzięła się nazwa pociągu, a mianowicie wychylnych wagonów, a co dopiero WiFi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
  • 70
@mat9 Wiesz że PO przejmowało władze gdy światowa gospodarka już wpadła w recesję, a chwilę później runął amerykański system finansowy. W takich warunkach ktoś śmie oskarżać Tuska o deficyt budżetowy, zero rigczu.
  • Odpowiedz
@mat9: Jak ktoś wstawia obrazek z demotów to to musi być prawda ¯\_(ツ)_/¯
Tym bardziej że dług publiczny Polski w 2015 to było jakieś 51% PKB, przy 477 miliardach dolarów PKB. Do 300 miliardów daleko, ale spoko.
W 2017 z kolei przy 50% długu względem PKB, mieliśmy 524 miliardy PKB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NerwowyJegomosc: Krótką masz pamięć. Nie bez przyczyny PO w 2015 przerżnęło. I nie bez przyczyny do końca 2016 Nowoczesna mogła rozgonić (przejąć) platformę. No ale Petru poleciał na Maderę, ludzie powiedzieli bee i poparli platforme, zapominając o 2015r... beka z neuropisu który stręczy tutaj dualizm.
  • Odpowiedz
@NerwowyJegomosc: Cała polityka Tuska była podporządkowana temu, by załatwić sobie robotę w Brukseli i poświęcił temu celowi nie tylko polskie interesy, ale nawet własną partię.
  • Odpowiedz