Wpis z mikrobloga

Robienie tych swapów to wg mnie strata czasu, że wam go nie szkoda to się dziwię. Już bym wolał poświęcić czas na handel by sobie tą ikonę poprostu kupić, nie jest to trudne na pewno nie trudniejsze niżeli granie gówno składem bo większość tylko traci nerwy na to. Miałem robić tego Jamesa ale mam to #!$%@? i granie tych gówno meczy w SB. Gdzie zaraz będą znów te karty odstawaly.Mi to już nawet nie chce się w rivals grać bo na te 20 meczy i tak połowa to rq gdzie mecz się nie zacznie a rywal robiący swapy zobaczy skład.
#fut
  • 13
@chim3ra: no dobra ale Gdyby jeszcze te ikony były warte poświęcenia tego czasu a tu jest może 3x ikony w miarę . DP,Blanca,essien i moze Zambrotta bo tylko 11x trzeba reszta to gówno. Jeszcze ten niegrywalny Ronaldinho za 21x żetonów hehe
@chim3ra: Tyle że nie nazwałbym to monotonią, bo handel w 20 nie jest w żaden sposób jakąś filozofią, wystarczy wejść na futbina by wiedzieć na czym zarobic.. No nie wiem ja tam wole te 2h poświęcić na obserwowaniu kart i klikając w nie by móc sobie kupić kartę jaka się chce. A potem ją sprzedac jak nie podpasuje, zrobisz takiego Zambrotta a tu za chwilę ci dadza specjalną kartę na PO
@chim3ra: bo jak ktoś słucha jakiś jutuberow zamiast samemu pogrzebać troche tak to jest. Ja jeszcze nigdy w tej fifie nie wyszedłem dobrze na tym co jutuberzy mowili. Znaczy się nieraz powiedzą ale jak już wszyscy wiedzą gdzie rynek już dawno spalony.
@mrberto: Wole sobie pograć i faktycznie coś porobić w tej grze, niż spędzać czas na durnym handlu. Jedyny mój handel w tej grze to sprawdzanie z paczek piłkarzy i wystawianie jak stoją więcej niż 1k
Też nie robię tych chorych swapów, SB w ogóle nie gram, a DW mnie powoli denerwuje. Co mecz to ktoś robiący zadania, głównie spadkowicze z wyższych lig. Jak pada bramka na remis to wychodzą. Obecnie nie ma trybu gdzie można trenować grę online z ludźmi o zbliżonym poziomie.