Wpis z mikrobloga

@aptitude: miałem P7.2 - wypaliła mi się dioda i zaczęła finalnie świecić słabiej ale zniosła sporo, teraz mam P5R i jestem bardzo zadowolony, chociaż czasem brakuje jej większego aku.
  • Odpowiedz
@aptitude: może przez to, że ja przeważnie używałem jej na maksymalnej mocy trzymając przycisk. Swoje przeżyła, wpadła do paliwa/oleju, była kilka razy w sadzy i pracowała w dość dużej wilgotności i temperaturach.
  • Odpowiedz
  • 0
@wisniowySz: Ale wystarczy raz wcisnąć przycisk aby mieć pełną moc, nie musisz trzymać, drugie wciśnięcie jest półmocy.

Jeżeli chcesz tylko na kilka sekund zaświecić, to tez trzymam przycisk aby nie przełączać między trybami.

Wpadniecie w paliwo nie powinno zrobić na Led Lenser żadnego problemu.
Ponieważ uszczelka jest zrobiona z Viton. A nie NBR jak w tanich latarkach.
  • Odpowiedz
@aptitude: ja używałem najczęściej tylko boost trzymając przycisk lekko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pracowała dzielnie ze mną na kilku różnych statkach i w różnych warunkach - łącznie wytrzymała jakieś 4 lata, na upartego dalej bym jej używał ale P5R jest bardziej poręczna.
  • Odpowiedz
@aptitude: chciałem kupić kiedyś którąś z P-series ale w sumie to poczekam, aż obecna padnie do końca - daję jej jeszcze rok (przynajmniej sam aku, robiąc inspekcje kilka razy mi się wyładowała nieoczekiwanie w trakcie dodatkowo najbardziej wrażliwy punkt to sam włącznik będący gniazdem ładowania). Pamiętam, że z przesyłką zapłaciłem za nią jakieś 80 Euro.
Z jednej strony jest wygodna bo ma ładowarkę i nie muszę się tak bawić z
  • Odpowiedz
@aptitude: Używałem też w przeszłości latarek Streamlight i powiem od siebie, że są w porównaniu do LL klasę wyżej, niestety cenowo to już za dużo (były jako standardowe w maszynie na ładowarce).
  • Odpowiedz
@Gensek streamlight protac 1l-1aa ma chyba możliwość jazdy na 3 różnych typach baterii. Ja mam zamiar wymienić P7R na coś innego bo raz, że ogniwo jest dość słabe i nie radzi sobie w mojej pracy czasem, a dwa to włącznik który ma skłonności do łapania brudu (olej/woda dostaje się pod niego i powoduje albo szybsze rozładowanie/brak prawidłowego ładowania, albo to że latarka nie świeci jak powinna i gaśnie)
  • Odpowiedz