Wpis z mikrobloga

Były kiedyś serki wiejskie (czy tam grani) z piątnicy z dodatkami takimi jak oliwki, szynka i chrzan, ogórek i koperek i być może jeszcze jakieś ciekawe smaki, nie pamiętam. I tak ostatnio zauważyłem, że dawno już ich w sklepach nie widziałem. Patrzę na stronę piątnicy i też nie mają ich w produktach. Wycofali je? Jeśli nie to gdzie kupujecie? Ew. jakaś inna firma produkuje podobne zamienniki? Tylko coś innego niż szczypiorek i rzodkiewka, te znam i jadam.
#piatnica #jedzenie #dieta #mikrokoksy #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@Vadzior: wiem o jakie serki grani Ci chodzi, kiedyś to nawet był taki Danio "na słono" ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo mi smakowały te serki, ale niestety ciężko takie teraz znaleźć. Czasem jak mam w okolicy sklep Stokrotka to tam uda mi się dorwać serek grani z oliwkami, niestety nie pamiętam jakiej firmy
  • Odpowiedz
@Minetqa: Ze szczypiorkiem to grani jest ale nie piątnicy, oni nie mieli takiego nigdy w ofercie.
Ale szczypiorek to tak wiesz, dużo firm ma serki wiejskie z tym dodatkiem, szukam czegoś mniej standardowego.
  • Odpowiedz
@Minetqa: Ja znam jeszcze president z rzodkiewką, raczej dostępny w każdym sklepie. Tylko to nie jest wiejski ani grani, tylko taki mazisty, ale do jedzenie takiego łyżką, a nie do smarowania. Na ich stronie pokazuje jeszcze ziołowy, pomidorowy i czosnkowy ale nigdy ich nie widziałem. Znajomy mówi, że widział pomidorowy w żabce kiedyś.
  • Odpowiedz