Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, to znowu ja - chad blackpilowiec.
Mignął mi dziś post jakiegoś mirka że spotyka się z laską 2 miesiące a ta nie chce się ruchać. Oczywiście rycerzyki i rózowe już atakują, że ta nie jest gotowa, albo chce się najpierw zakochać. Zesrać #!$%@?. Nie wierzcie w takie kłamstwa. Nigdy nie czekałem na ruchanie dłużej niż 2-6h znajomości.
W tej zabawie biorą udział wyłącznie hormony i konwenanse, które jednak szybko tą walkę przegrywają. Gdy kobiecie trafi się mężczyzna który ją silnie pociąga od razu pojawia się adrenalina i neuropeptydy aktywujące układ nagrody, a zaraz za nimi molekuły NGF dezaktywujące ciało migdałowate, dzieki czemu wszystkie niepewności co do swojego zachowania znikajom. Ginom na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet jeśli po imprezie nie chce mi się z tą kobietą iść do łóżka, to za kilka dni i tak umawiam się na kolację u mnie w domu, coś tam jej zawsze ściemnie że umiem robić super drinki, albo najlepsze naleśniki jakie jadła. No cokolwiek, ona i tak wie że nie przychodzi #!$%@? w karty pograć. I zanim wyjmę jajka z lodówki na naleśniki, ona już wyciąga materiał genetyczny z mojego #!$%@?.
Tak więc jeśli jakaś zwleka z ruchaniem bez końca to dajcie sobie spokój, po prostu nie odczuwa pożądania w waszej obecności.

#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo nie będąc zainteresowany związkiem wybierasz sobie takie czikity które ci pasują pod tezę o absolutnej dostępności rózowych. Pa jak chad, zdecydowany, pewnie siebie no mraaaau. Jeszcze jakby pomyślał chwile zanim wstawi coś na tag przegrywom gotowym zębami chwycić się każdej nieprzyjemnej dla nich informacji to już wgl perfekt.
@AnonimoweMirkoWyznania: Hahahahahahahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) buhahahahahahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za bardzo jesteś zniewieściały, mi chcą dawać po 30 minutach, chyba żartujesz z czekaniem 2 godziny a co dopiero 6h .... Jakbyś był prawdziwym mężczyzną nie czekałbyś tyle.