Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Ej mirki ale jaja
Dostałem pracę w biurze rachunkowym XD
Najlepsze jest to że nie mam pojęcia o tej pracy a na studiach ledwo 3 i nawet nie znam zagadnień XD

Macie jakieś propozycje jak szybko nauczyć się tego co było na studiach przez 3 lata XD

Wyjdę na debila jak jutro przyjdę aż się wstydzę XDDDDDDDDD
#praca #pracbaza #rachunkowosc #podatki ##!$%@?
  • 78
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@JakDorobic_com: Mam nadzieję, nie wiem co za farta mam w życiu dziś pierwszy dziś oficjalnie bez pracy a już mam nową XD życie jednak jest zsjbeste
  • Odpowiedz
@masieg: Prosta praca - dostaniesz wywrotkę faktur i pewno będziesz je wprowadzał w system. Abyś potrafił włączyć excela i wprowadzić jakieś dane do optimy/raksa/fakira czy z czego tam będziesz korzystał. Podstawa w tych programach to czytać to co jest napisane na przyciskach i ew. komunikaty. Jak to umiesz to już masz wiedzę praktycznie na poziomie starszego specjalisty xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@downinthedumps: 0 doświadczenia to najniższa krajowa potem będę walczył bo ja się nie dam dymać szczególnie jak będę widział że umiem coś () nic nie chciał dołożyć a szkoda mi te 2.5 starczy na początek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@swinka_morska: nie mam doświadczenia ani wgl pracy więc na te 3 miesiące dam radę potem albo więcej albo niech #!$%@?ą. Jestem w tym momencie w dupie z kasą też
  • Odpowiedz
Macie jakieś propozycje jak szybko nauczyć się tego co było na studiach przez 3 lata XD


@masieg: aktywa=pasywa i pora na csa

jak ogarnąć taką robotę? duże wymagania mają żeby ogarniać w takim biurze czy księgowości?


@lubiepepsi2137: W korpo w jakimś dziale AP/AR łatwo znajdziesz pracę jako junior, o ile umiesz angielski na B2 i średnio znasz excela - tzw. klepacz faktur i praca nie taka zła jak to informatycy
  • Odpowiedz