Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Ej mirki ale jaja
Dostałem pracę w biurze rachunkowym XD
Najlepsze jest to że nie mam pojęcia o tej pracy a na studiach ledwo 3 i nawet nie znam zagadnień XD

Macie jakieś propozycje jak szybko nauczyć się tego co było na studiach przez 3 lata XD

Wyjdę na debila jak jutro przyjdę aż się wstydzę XDDDDDDDDD
#praca #pracbaza #rachunkowosc #podatki ##!$%@?
  • 78
  • Odpowiedz
@masieg: mi właśnie minęło pół roku w biurze rachunkowym, gdzie poszłam bez żadnego doświadczenia, po całkiem innych studiach. Zrobiłam jedynie kurs w Skwp. Zaczynałam od układania dokumentów, numerowanie itp. Potem stopniowo coraz więcej. Takie biuro to dobre miejsce żeby się nauczyć, bo masz styczność z różnymi przypadkami. Nauczysz się, ale nie wszystkiego od razu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masieg Nudna praca jako zwykły robot przy fakturach za minimalną u jakiegoś Janusza co wymaga koszuli a ty się jeszcze martwisz, że nic nie umiesz?

Większość prac dla ludzi bez doświadczenia zakłada że nic nie umiesz i wszystkiego trzeba ciebie nauczyć.

Nie wróżę sukcesu w podniesieniu pensji po okresie próbnym jak za minimalną w biurze rachunkowym w WAWA robisz i to z wymogiem koszuli. Śmierdzi Januszem z daleka co pewnie szuka człowieka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m0rgi: ja tak czy siak chce cokolwiek to potem będzie łatwiej. Jak się #!$%@?ę to jestem taki ze wychodzę i nic mnie nie interesuje gościu wydawał się spoko ok godziny z nim spędziłem i myślę że młody (na ok 30-33 lata ma) więc może nie ma Janusza we krwi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masieg: Młody może być czasem gorszy od starego.
Janusz to mentalność i charakter, wiek nie ma tu znaczenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kuncfot: @Silver86: @trzydrzwiowypentaptyk: robota mocno ok póki co wpinam w segregatory faktury i pisze mejle do klientów jak coś jest nie tak.

Wgl zdwiony jestem że są tak często różne błędy na fakturach czy brak Nipu na paragonie
@m0rgi: nie miałeś racji typ bardzo spoko i dużo lepiej przekazuje wiedzę niż profesory co mnie uczyły i miały po 90-95 lat XD

Fajne jest to że wszystko co było
  • Odpowiedz