Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Ej mirki ale jaja
Dostałem pracę w biurze rachunkowym XD
Najlepsze jest to że nie mam pojęcia o tej pracy a na studiach ledwo 3 i nawet nie znam zagadnień XD

Macie jakieś propozycje jak szybko nauczyć się tego co było na studiach przez 3 lata XD

Wyjdę na debila jak jutro przyjdę aż się wstydzę XDDDDDDDDD
#praca #pracbaza #rachunkowosc #podatki ##!$%@?
  • 78
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masieg: kurcze, chcesz powiedziec, ze najnizsza krajowa czyli jakies 1950 zl na oko, od tego kosztu najmu w warszawie i jeszcze każą nosic koszule? Brzmi trochę slabo :< nie zebym krytykowala, bo od czegos trzeba zaczac, ale czasem lepiej zrobic pierwsze kroki w jakims mniejszym mieście. Pewnie i tak bedziesz klepal fakturki na pkpir.
A koszule to idz do galerii, jeszcze cos wybierzesz na wyprzedaży w reserved albo new yorker
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@downinthedumps: powiedziałem że nie chce UOP i chce zlecenie więc ok 2500-3000 na rękę będzie

Po 2 - 3 miesiącach spytam się czy się nadaje i conajmniej 3,5k na UOP :)
  • Odpowiedz
@masieg: udawaj ze wiesz co robisz, ewentualnie mow ze w Twojej szkole Cie jakos inaczej uczyli i niech Ci pokaza jak to robia u nich, przetrwem tak rok w jednej pracy do poki sie nie zorientowali ze nie mam zielonego pojecia o IT
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masieg: ok to powodzenia. Oby to bylo biuro zajmujace się pelna księgowością to zepnij tylek i naucz się duzo żeby pozniej isc do jakiejs firmy na księgowego, bo w biurze rachunkowym mozna sie szybko wypalic i znudzić ta cala ksiegowoacia :)
  • Odpowiedz
@masieg: ja studiowalem FiR i do biura rachunkowego (duzego) w wawie sie zalapalem majac warunek z jedynego przedmiotu zwiazanego z praca, czyli z rachunkowosci finansowej xD oczywiscie sie nie przyznalem xD takze poziom mojej wiedzy mozesz sobie wyobrazic, a sobie poradzilem i przeszedlem tam 3 szczeble (praktykant->asystent-> junior acc) i moglem zostac na acc, ale chcialem zmienic. Ogolnie od okolo 7 lat cisne w wwa w ksiegowosci wiec jakbys mial
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@downinthedumps: tak, tam zajmują się wszystkim dlatego brałem bo mam nadzieję złapie dużo doświadczenia :)

@trzydrzwiowypentaptyk: ja wiem i rozmawiałem z typem ze nie mam doświadczenia i mają mi na początku9 pokazać co i jak jak wyglądają dokumenty jakieś ustawy kazał czytać ale nie wiem jakie XD a jak będzie git to potem młodszy księgowy itd XD
@zygmunt3wazza: dzięki zapamiętam cię w razie wątpliwości zapytam.
Najgorsze
  • Odpowiedz