Wpis z mikrobloga

O kurde :D Nie wierzę. Dziś opublikowany został ranking top500 blogów podróżniczych w wynikach wyszukiwania. Wygrałem go ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem bardzo podziękować wszystkim wykopowiczom, którzy od lat wspierają mnie w swoich działaniach. Zarówno tym, którzy aktywnie komentują, piszą do mnie wiadomości oraz tym, którzy którzy tylko raz na jakiś czas nacisną przycisk wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, że tak się zawsze mówi ale naprawdę się nie spodziewałem.

DZIĘKUJĘ!

Przy okazji chciałem pochwalić się też tym, że udało mi się zrealizować kolejne marzenie z mojej listy marzeń - zobaczyć zorzę polarną. Jest to pierwsze od 2018 roku zrealizowane marzenie i chyba 21 ogólnie :D

Zorzę miałem okazję zobaczyć w zeszłym tygodniu na #islandia, gdzie aktualnie przebywam. Wkrótce możecie spodziewać się stąd trochę nowych materiałów.

Pozdrawiam i życzę udanego dnia,
MG78

PS Wołam osoby, które chciały aby ich wołać. Jeśli kogoś zawołałem, a nie chce być wołany to proszę zaplusować odpowiedni komentarz.

#roadtripbus #podroze #podrozujzwykopem #zdjecia #mojezdjecie i trochę #pokazrozowegopaska bo na zdjęciu jest @kania-19
MG78 - O kurde :D Nie wierzę. Dziś opublikowany został ranking top500 blogów podróżni...

źródło: comment_Ezkxupr8JZ7hglFIXTqwSF69zD6aD9WR.jpg

Pobierz
  • 112