Wpis z mikrobloga

O kurde :D Nie wierzę. Dziś opublikowany został ranking top500 blogów podróżniczych w wynikach wyszukiwania. Wygrałem go ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem bardzo podziękować wszystkim wykopowiczom, którzy od lat wspierają mnie w swoich działaniach. Zarówno tym, którzy aktywnie komentują, piszą do mnie wiadomości oraz tym, którzy którzy tylko raz na jakiś czas nacisną przycisk wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, że tak się zawsze mówi ale naprawdę się nie spodziewałem.

DZIĘKUJĘ!

Przy okazji chciałem pochwalić się też tym, że udało mi się zrealizować kolejne marzenie z mojej listy marzeń - zobaczyć zorzę polarną. Jest to pierwsze od 2018 roku zrealizowane marzenie i chyba 21 ogólnie :D

Zorzę miałem okazję zobaczyć w zeszłym tygodniu na #islandia, gdzie aktualnie przebywam. Wkrótce możecie spodziewać się stąd trochę nowych materiałów.

Pozdrawiam i życzę udanego dnia,
MG78

PS Wołam osoby, które chciały aby ich wołać. Jeśli kogoś zawołałem, a nie chce być wołany to proszę zaplusować odpowiedni komentarz.

#roadtripbus #podroze #podrozujzwykopem #zdjecia #mojezdjecie i trochę #pokazrozowegopaska bo na zdjęciu jest @kania-19
Pobierz MG78 - O kurde :D Nie wierzę. Dziś opublikowany został ranking top500 blogów podróżni...
źródło: comment_Ezkxupr8JZ7hglFIXTqwSF69zD6aD9WR.jpg
  • 112
@AvantaR: Nie od razu Rzym zbudowano! Też robisz dobrą robotę więc na pewno z roku na rok będzie coraz wyższa pozycja! Wyprzedziłeś ponad połowę innych blogów więc też zasługujesz na gratulacje!
@lukaschels: Dzięki :D My jeździmy czerwonym, oni niebieskim ale oba busy można spotkać w Kielcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jelon7: Dziękuje :D
@Branco_Amigo: Jest, jest :D!
@AvantaR: Nie od razu Rzym zbudowano! Też robisz dobrą robotę więc na pewno z roku na rok będzie coraz wyższa pozycja! Wyprzedziłeś ponad połowę innych blogów więc też zasługujesz na gratulacje!


@MG78: Dzięki, jednak mam świadomość, że to tylko SEO :) Za mną znalazło się kilka naprawdę mocnych pozycji, co mnie trochę zaskoczyło. Ale zawsze miło. Gdzieś tam staram się pewną niszę wypełniać, a że z czasem bywa różnie to
@onmatopeja: Prawie 700. A pewnie jest ich jeszcze więcej. Mój na przykład w zeszłym roku nie był w ogóle w rankingu, bo go nie zgłosiłem (a sam do niego nie dotarli). To tylko pokazuje, jak bardzo nasycony jest ten "rynek" :D
@MG78: 5.Skoczyć ze spadochronem
Proponuje Lwów 128zł chyba w zeszłym roku było, sam się wybieram możemy razem skoczyć i oby się nie połamać ;d
Skok jest bez instruktora, z wysokości chyba 800 metrów? Bardzo mało jest złamań a śmierci chyba nie było jeszce ;p
@MG78: Na luzie :D Korona Gór Polski na rozgrzewke + ćwiczenia w domu z tym utworem i w lato możesz skoczyć :P Dopiero byłby przypał jakbyś się wtedy zabił tyle wysiłku, marzeń, pracy a tu gleba xD
A tak serio to często korzystam z Waszej stronki jak gdzieś jadę 100% zasłużone :)
Niebadzlosiem - @MG78: Na luzie :D Korona Gór Polski na rozgrzewke + ćwiczenia w domu...