Wpis z mikrobloga

Ja sobie przypominam kiedy po praz pierwszy przekroczono bramy KOSZAR Wojskowych w 2008roku z odroczeniem mi tego do czasu Egzaminu Czeladniczego w CKP zawodu Budowlanego kolejnie zwerbowany przez KMP w 2013 roku przez ludzi z Kryminalnej w 2013 roku kolejnie z dniem 12 Pazdzernika 2013 roku Zabrany z pod Komisariatu KGP na przez 6ludzi o smutnych ryjach z Wojska jacy dostarczyli mnie do KOSZAR na Szkolenie Wojskowe przez 2013 , 2014 i 1/2 2015roku mimo tego szkolenie 3letnie odbyte przy realizacji KMP- sekcji Kryminalnej jako Praktykant w Kryminalnej pod nadzorem Komendanta i jego ekipy kolejnie oddelegowany do WOJSKA na szkolenie 2 letnie w NSR- Przymusowe Sluzbe Wojskowe i OT oraz WOT na Ochotnika szkolony juz w Koszarach , Strzelnicach , poligonach i salach TORTUR do treningu SZTUK WALKI oraz nauki Panowania jak i KONTROLOWANIA PSYCHOLOGICZNEGO Mundurowego .
Odbyty zakres .
-SZTUKI WALKI
-CELE STRZELANIE do celu z broni palnej .
-Prowadzenia Pojazdy MILITARNE do DMC-3,5TONY 4x4 .
-ZIELONA TAKTYKA
-Czarna Taktyka ANTYTERRORYSTYCZNA
-Dowodzenie zasobem ludzkim i odpowiedzialnie zasobem ludzkim dowodzenia .
-Kierowca BRDM-2 , UAZ469B 4x4 , HONKER 4x4 .
-Rozkladanie i skladanie broni palnej na czas .
-Dobieranie sobie broni palnej do zadania w trakcie treningu jak i funkcji operacyjnej w terenie .
Wojsko to , lata TRADYCJI to jest moje zdanie i wiem jedno tu przychodzi sie jako Normalny facet z rozmiarem fujary 3,36cala , a Wychodzisz PRAWDZIWYM FACETEM z jajami w Rozmiarze 9,63cala Umiesz dbania o RODZINE , potrafisz walczenia i odstraszania WROGA metodami PERSWAZJI Elitarnej .
Wojsko to tradycja w zakresie OBRONY KRAJU i Pilnowania Ojczyzny jak i jej granic czy nawet potrafienia funkcjonowania w sytuacji STRESOGENNEJ mimo ,ze czasami Psychika u kilku puszcza i staje sie tylko WOJSKOWY PROBLEMEM dla jego szefostwa Kompani czasami tak bywa kiedy PSYCHIKA Popusci cos o tym wiem najlepiej po sobie kilka lat temu mnie na szczescie pomogli Ci co mnie szkolili NIE ZOSTAWILI mnie samego w potrzebie

#wojsko #wojskopolskie #wojskaspecjalne #wot #wygryw
  • 13