Wpis z mikrobloga

Pół roku mieszkam w mieście, w bloku więc czas na podsumowanie. Pochodzę z małej miejscowości, od zawsze mieszkałem w domu jednorodzinnym i teraz widzę jakim zagrożeniem dla środowiska naturalnego są miasta i bloki. Mieszkam sam, jestem przerażony tym ile śmieci dziennie produkuję. Co chwila wynoszę kolejny worek ze śmieciami, szyneczka pakowana w plastik, twarożek, chleb w folii. Ludzie to obłęd. Później to wszystko trafia na wysypiska... W domu rodzinnym wszystko wyglądało inaczej, odbiór śmieci był raz w miesiącu i nigdy nie było problemu. Wszystko co się paliło trafiało do pieca i z głowy. Serce boli jak myślę o tych sterach śmieci zalegających na wysypiskach... Co z wami ludzie?
#ekologia #smieci #heheszki #oswiadczenie #truestory #smog
  • 7
@vargemp: Z wypowiedzi autora wychodzi że co się da bo nie mają problemu ze śmieciami przy comiesięcznym odbiorze.
Tak naprawdę to zakupy trzeba robić z głową i nie będziemy produkować tony śmieci.
@as92: ja też nie mam problemu ze śmieciami przy comiesięcznym odbiorze, może wystarczy zaopatrzyć się w więcej kubłów xD Ale i tak wychodzi jeden na miesiąc.