Wpis z mikrobloga

Mirki długo się zastanawiałem czy tutaj napisać bo mam poważny problem - obecnie jestem kierowcą MPK i powoli zaczynam myśleć o zakupie własnego mieszkania ale niestety ceny powalają. Przy moich obecnych zarobkach(3k) nawet nie dostanę kredytu na mieszkanie w krakowie już nie mówiąc o odłożeniu na wkład własny. Stąd pomysł aby się przebranżowić na programistę. Zacząłem czytać różne strony z tym związane i postanowiłem wybrać język javascript ponieważ jest to podobno najlepiej zaprojektowany system. Zacząłem się nawet uczyć ale tak jest dużo materiałów że nie potrafię sobie tego w głowie ułożyć co jest ważne a co nie.

Stąd pytanie do was, jaki bootcamp polecacie dla osoby która chce zostać #programista15k w #javascript?

#naukaprogramowania #programowanie #pracait #pracbaza #rekrutacja
  • 11
  • Odpowiedz
@Scaab: @LazyInitializationException: Zacznij od Assemblera. Najwięcej można zarobić i robisz operacje najszybsze - bo na procesorze bezpośrednio, potem przejdź wyżej do C, też dobrze, na końcu nausz się JavaScripta, będziesz mógł robić stronki w nim i wywoływać z niego Assemblera i będzie śmigać jak dzikie. Na juniorze z takim stackiem 25k + bonusy.
  • Odpowiedz
@Scaab: hej, zawodowo prowadzę szkolenia. Również bootcampy. Z JS, Pythona i PHP. We wszystkich trzech językach utrzymuje i tworze projekty.

Uważam, ze js na początek Cię zje. Weź sobie na warsztat najpierw pythona i naucz sie podstaw, on ma najniższy próg wejscia. Nie zaczynaj od bootcampu, przerób sobie najpopularniejszy kurs na udemy i sprawdz czy Ci to odpowiada.

Programowanie to zawód który trzeba lubic. I to nie tak, ze zle wybrales,
  • Odpowiedz