Wpis z mikrobloga

@stonogatomojbog: Temerią trzeba się troszkę napocić o ile nie masz szpiegów dużo czy bohaterów, przegrywasz bo pewnie też nie do końca rozumiesz zasady weź powtórz tą pierwszą grę parę razy przejrzyj talię w ekwipunku i powinno chwycić. Efekty pogodowe są dobre na samym początku bo można zaszachować przeciwnika często wyeliminować parę kart jednocześnie... Warto też przejrzeć talię bo czasem dużo gówno kart masz zaznaczonych do losowania puli kart do gry
  • Odpowiedz
@stonogatomojbog: moim zdaniem nie ma najłatwiejszej każdą się gra inaczej, ja lubiłem grać taktyką na szpiegów którzy "przywracają" karty i dają więcej ruchów, więc w sumie to może jest najłatwiejsza droga... ale jeżeli rozumiesz zasady to raczej nie masz problemu w Gwincie w W3
  • Odpowiedz
@krissq2502: @stonogatomojbog: Szpiedzy w W3 są po prostu absurdalnie mocni. W samodzielnym Gwincie dają (a przynajmniej dawali, kiedy w niego grałem, gra sporo się zmieniała) jedną kartę, a nie dwie, a i tak byli uważani za bardzo mocną kartę i gracz który nie dostał szpiega na rękę był w dużo gorszej pozycji.
  • Odpowiedz
@stonogatomojbog: No tak, kolejna runda jest od 0. Zresztą nawet w danej rundzie szpieg da Ci więcej niż przeciwnikowi. Na dodatek możesz go rzucić w pogodę albo podnieść liczbę punktów w danym rzędzie, żeby móc tam odpalić jakąś inną kartę. Ogólnie istotną umiejętnością jest właśnie wiedza kiedy spasować, zresztą z tego co piszesz to sam to zauważyłeś.
  • Odpowiedz
@stonogatomojbog: Oczywiście, że tak jest, jak inaczej miałoby to działać? Tyle, że wystarczy wygrać 2 z 3 rund, czasem lepiej oddać jakąś wyraźnie przegraną rundę i zostawić lepsze karty na następną. Albo spasować rundę, w której się wyraźnie wygrywa, gdzie przeciwnik nie da rady nadgonić w jednej, czy dwóch kartach.
  • Odpowiedz
@Jan_K: teraz doczytałem takie coś na steamie
For example at the very start of the game you can play Nilfgaardian Nobleman in Royal Palaze at Vizima, and he has very good deck. However, you can win this match with only starter cards you get from White Orchard. Not easy, and requires probably more then one attempt, but still possible. It all depends which cards he draws, which cards you draw
  • Odpowiedz
@stonogatomojbog: Jak umiesz grać to nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na początku kupuj w karczmach i u kupców wszystkie karty jakie są dostępne, z mocniejszą talią gra pójdzie łatwiej. Graj z każdym po drodze z kim możesz, to w końcu się nauczysz, gra z komputerem naprawdę nie jest trudna, a daje mnóstwo frajdy, tylko pamiętaj o robieniu zmian w talii wraz z nabywaniem nowych
  • Odpowiedz