Wpis z mikrobloga

Nie dźwigam 300 w martwym, nie mam totala 1000, mój staż to niemal dokładnie 5,5 miesiąca. Na lewym zdjęciu miałem IOO z której starałem się wyjść, hormony w podłodze, codzienny alkohol. Wyszedłem na świeżo ze sporej otyłości (odraza do siebie wówczas oraz zapracowanie powodowały że nie robiłem sobie absolutnie żadnych zdjęć) i na tym właśnie zdjęciu czekałem na siostrę przed przymierzalnią.
Chciałem zrobić sobie fajne zdjęcie i zobaczyłem, dotarło do mnie że wyglądam tragicznie. Obwisłe cycki, z zerową masą mięśniową, skinny fat na maksa. Wciągnąłem na maksa brzuch i naciągnąłem koszulkę za dół z tyłu żeby nie wisiała tak na klatce piersiowej (na zdjęciach mam takie same koszulki rozmiarowo, tylko logo na jednej jest niewidoczne). Z prawej powoli i mozolnie idę do przodu. Układ hormonalny pracuje wzorowo, IOO minęło. Teraz redukcja krótka aby pozbyć się lekko zalanego brzucha. Może kiedyś za rok, dwa zdejmę tę szmatę do zdjęcia dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma mowy żebym tu pisał o motywacji od Was czy od kogoś bo po prostu pokochałem ten sport, jest absolutnie najlepszy i daje najwięcej satysfakcji. + 4 cm w ciągle wątłej łapie, 15 w klatce i niemal tyle samo w barkach w obwodzie.

Mimo że wyglądam tylko nieco lepiej niż początkujący, to nie myślę już między ludźmi czy nie zapomniałem wciągnąć bebecha, nie męczę się wnosząc do domu paczki z szafą z ikei, słoiki od cioci otwieram bez użycia widelca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie bądźcie ulanymi #!$%@?, nie opłaca się.

#mirkokoksy #mikrokoksy
M.....z - Nie dźwigam 300 w martwym, nie mam totala 1000, mój staż to niemal dokładni...

źródło: comment_BUjMzTskGJzPNjkNbe92hfpOHBdBdKt7.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie każdy lubi mieć zdartą skórę do krwi


@Adrian00: serio masz problemy ze skórą dłoni po siłowni? Jedyne co zauważyłem to stwardnienie przed palcami (nie wiem jak ta część dłoni się fachowo nazywa), do krwi to jeszcze centymetra brakuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paki82: Nie każdy lubi mieć zdartą skórę do krwi :P Ja też ostatnio zacząłem trenować bez rękawiczek aby poprawić chwyt ale jak mnie potem dłonie bolały to już nie chciało mi się ćwiczyć. Potrzeba trochę czasu, żeby skóra zrobiła się twarda.

@Adrian00: potrzeba przede wszystkim właściwej techniki chwytu i ewentualnie magnezji. Lata się nie mogłem pozbyć rękawiczek aż nie ogarnąłem tego co na pic rel. Przy martwym też
szpongiel - >@paki82: Nie każdy lubi mieć zdartą skórę do krwi :P Ja też ostatnio zac...

źródło: comment_c3s8dxXjBzPhpKoYZdv5GRh67DvfnPXD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz