Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sobie radzicie z nadmiernym myśleniem i negatywnymi myślami które przychodzą do głowy kiedy nie ma do tego wyraźnych podstaw?

Np. fajnie sobie radzę w pracy, rozwijam się i tak dalej, to żeby skontrować przychodzą takie myśli typu że zarabiam czujową kasę i że wiecznie będę przez to niezadowolony, a to że się wypalę itp. I od razu spada produktywność bo tak się na tym skupiam, że nie umiem normalnie działać.

Spotykam się z dziewczyną, z którą dzieli nas odległość i widujemy się raz na tydzień, znamy się od niedawna. I już analizowanie wszystkiego - czy napisać, czy zadzwonić, czy zaproponować spotkanie, czy nie osaczam za bardzo, czy nie za dużo itp, co nie jest zdrowe.

Dodam że nie mam tak stale, takie myśli przychodzą mi raz na jakiś czas (np. jak dziś) i się mnie trzymają na tyle, że zaczynam wątpić w swoje szczęście, trzyma mnie to w miejscu.

#pytanie #depresja #zwiazki #samopoczucie #mysli

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: idź nad rzekę, zobacz jak wartko płynie jej woda, posłuchaj wiatru, poczujesz z jakiego daleka przybył, wejdź między drzewa, stój z nimi i oddychaj w ich ciszy, odwróć się na południe, tam jest najjaśniej, najlepiej jak jest to spacer poza miasto, poza szum cywilizacyjny, ten spacer pozwoli Ci uzyskać wewnętrzny spokój, a kontakt z planetą odmula bardzo
  • Odpowiedz
przeczytaj cokolwiek E. Tolle

polecam na początek "potega teraźniejszości" skutecznie potrafi "naprawić" myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nexpo: @GreenMarla: nie wiem czy filozofie new age'owe są tu rozwiązaniem, koleś może przeczytać w ramach poszerzenia poglądów, ale nie rozwiąże to żadnych jego problemów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@steppenwolf90: tylko, ze E. Tolle skupia sie wlasnie na tym, jak sobie głowy to problemami nie zaprzątać, jak wylaczyc nadmierne myslenie, zawsze można spróbować, zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi:)
  • Odpowiedz