Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Print_Screen: ja tam jestem wyborcą obwodu, bo jestem jednocześnie "radykalnie" lewicowy i prawicowy, oczywiście w różnych sprawach (bo tak mi nakazuje rozum) i każda opcja polityczna uderza w znacznym stopniu a oczekiwany przeze mnie zakres wolności i swobód, stąd wyboru dokonuję wybierając grupę najmniej mi osobiście szkodzącą - w tym wypadku niestety to korwinowa część Konfederacji.
Jakby Rychu Petru nie był pieprzniętym hoplofobem, to nawet bym był gotów nijaką Nowoczesną
  • Odpowiedz
@Probz: chyba raczej konfederacja to łagodniejsza wersja PO.
Za po ciągną się takie smrodki jak propozycje socjalne, aprobata zabijania nienarodzonych, związki homoseksualne i euronacjonalizm.
  • Odpowiedz
@Probz: większości nie przeszkadza to że religia jest w szkołach, bardziej to że dzieciaki są zmuszane żeby tam chodzi, np przez to że celowo religia jest wstawiana gdzieś pomiędzy zajęcia, a po drugie wielu przeszkadza sposób finansowania tych zajęć. KK w Polsce ma zdecydowanie za dużo przywilejów.

Co do cytowania, to nie jest to chyba zabronione, a zarówno Tacher jak i JPII miało wiele wypowiedzi które były mądre i miały
  • Odpowiedz
@Probz: porównywanie PO do Konfy, masz ty ziomek rozum i godność człowieka? xD

Budka powiedział, że jak rodzice chcą religię, to żeby ona była, ale po zajęciach i nie na świadectwie. Grodzki jest centroprawicowy, więc czemu dziwi bycie fanem Reagana?

A w PO widać chęci do zmiany i ewolucji, no ale jak niby oczekiwać obiektywności w tej sprawie od twitterowego randoma z tęczą w avatarze.
  • Odpowiedz
@Probz: Grodzki fanem Reagana? XD Dlaczego jego nie wystawiono jako kandytata na prezydenta? Chłop jest wybitnym lekarzem, do tego szczutym jak PIS czyli widać, że go się boją - a PIS w swojej nieudolności wypromował tego człowieka serią oszczerstw. A oni postanowili wystawić tępą jak but Małgorzatę "Jarosławowi Kaczyńskiemu, nie zależy na świecie, UE, jemu zależy TYLKO NA POLSCE" Kidawę-Błońską.
  • Odpowiedz
@Probz: Przemiany? Niby jakiej przemiany? Co tu jest nowego?
Że niby PO chciało wyprowadzić religię ze szkół? Ciekawe kurna kiedy. Jak rządzili to dobrze żyli z klerem i udawali liberalnych, gdzie tak naprawdę byli chadecją. Schetyna też #!$%@?ł o chadecji jak został przewodniczącym. Wiec gdzie ta niby przemiana?
  • Odpowiedz