Wpis z mikrobloga

@pokemonowa: Ostatnio mój młody (5 lat) postanowił zagrać ze mną w młynek. Stwierdził że nie dawno ograł dziadka więc i ze mną sobie poradzi. Dostał ostry łomot 3 rozgrywki z rzędu i poszedł z płaczem do pokoju. W naszym domu jest miejsce tylko na jednego mistrza młynka ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@pokemonowa: za każdym razem kiedy kłócę się z ojcem o polityce

a ty ile wiadomości i gazet oglądasz/czytasz ze masz takie zdanie i wiesz lepiej

no wiadomości i YouTube

aha a ile języków znasz żeby poczytać z różnych krajów media z różnych punktów widzenia

no polski ale po co mi czytać zagraniczne media przecież Francuzi nie czytają naszych
  • Odpowiedz
@pokemonowa: to chyba tylko nie u mnie. Faktycznie zdarza się nam kłócić, ale jeśli mój ojciec popełnił błąd to zawsze potrafił przeprosić i przyznać mi rację. I w ten sposób dał mi przykład i sam mnie tego nauczył. Nie rozumiem jak bardzo uparci potrafią być niektórzy ludzie byle postawić na swoim nawet jeśli to nie ma nic wspólnego z prawdą.
  • Odpowiedz
@hajs86:

Ostatnio mój młody (5 lat) postanowił zagrać ze mną w młynek. Stwierdził że nie dawno ograł dziadka więc i ze mną sobie poradzi. Dostał ostry łomot 3 rozgrywki z rzędu i poszedł z płaczem do pokoju. W naszym domu jest miejsce tylko na jednego mistrza młynka ( ͡ ͜ʖ ͡)


Jakbym widział swojego ojca xDD Wymiatałem w szkole w tenisa stołowego, wiec myślałem, ze to
  • Odpowiedz
@BiauekPan: Później juz tak nie reagowałem, choć jeszcze często ogrywał mnie do 0-2. W sumie było uczciwe, bo wiedziałem jaki jest moj aktualny poziom. Nigdy nie udało mi się z nim wygrać xD Ale na przykład grałem z nim w wakacje i gdy potrafiłem przekraczać regularnie 5-6 punktów, to wiedziałem, ze podniosłem swój poziom i gdy wróciłem do szkoły, to okazało się, ze grałem tak, ze ogrywałem nawet nauczyciela od wfu
  • Odpowiedz