Wpis z mikrobloga

Ktos to zaprojektowal? Jakiś architekt? Czy to #!$%@? przypadek w naszym matriksie?

Jak takie małe gówno jest tak inteligentną jednostką w sensie drobnoustrojem czy zaawansowaną molekułą, nie wiem #!$%@?, ale że potrafi się #!$%@? replikować i że nie da się tej replikacji - niby twardego algorytmu - łatwo zatrzymać jakąś substancją. #!$%@? mi to mózg.

#2019ncov #biologia #filozofia ##!$%@? ##!$%@?
Pobierz Dziczek3000 - Ktos to zaprojektowal? Jakiś architekt? Czy to #!$%@? przypadek w naszy...
źródło: comment_QJUkiAUjqaXbbRgKn09vJqsX28DhWYL8.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dziczek3000: forma kapsydu (czyli tej otoczki) jest prosta i wyglada w niektórych przypadkach jak maszyna ponieważ jest zbudowana z powtarzających się elementów. Wirus ma bardzo mały genom, to tak jakbyś miał zbudować coś z klocków LEGO. Dowolna ilość ale tylko dwa rodzaje, prawdopodobnie też zbudowałbyś coś w tym stylu. Jak chcesz czegoś na prawdę mind blowing to poczytaj sobie o sekwencjach LINES u ludzi chociażby na wikipedii.
@Rzlk: jestem ciekawy czy fragmenty genów w naszym DNA pozostałe po infekcjach u naszych przodków, nie są pewnym wyłącznikiem bezpieczeństwa. W pewnym momencie komórki same zaczynają produkować wirusa z naszego genomu i cyk rasa ludzka kaputt ( ͡° ͜ʖ ͡°)