Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu, gdy próbuję zasnąć, nagle pojawia się takie pulsacyjne dzwonienie w uszach, czasem gdy się nasila, towarzyszy mu uczucie impulsu elektrycznego, które rozchodzi się od kręgosłupa do wszystkich części ciała.
czasem wybudza mnie to ze snu, powodując paraliż senny. Wtedy widzę siebie leżącego na łóżku z trzeciej osoby i jednocześnie na to nałożony jest obraz jakiejś sytuacji, jakby snu. Do tego czasem mam wrażenie jakby ktoś był w moim pokoju.
Wczoraj pierwszy raz miałem podobną sytuację, kiedy nie spałem. Było to w domku znajomych. Mają tam dużo nieużywanych pokoi i gdy wszedłem do jednego z nich, mialem wrażenie że ktoś tam stoi. Sparaliżowało mnie dokładnie w ten sam sposób, to znaczy pulsacyjne dzwonienie w uszach, impuls od kręgosłupa i przez chwilę widziałem jak przez groch, trwało to kilka sekund, aż doszedłem do siebie, zapaliłem światło i nikogo tam nie było. Towarzyszyło mi także uczucie lęku.
Czy ktoś z was miewa podobnie? Czego to może być oznaka? Wiem, że powinienem pójść do lekarza i miałem to zrobić wczoraj, ale lekarz przełożył termin wizyty.

#pomocy #medycyna #lekarz #zdrowie #psychiatria
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drug_Research: jaaaaa :) znaczy szumi mi w uszach caly czas xd
To masz nie paraliz senny tylko świadomy sen, przy paralizu nie widzisz siebie, tylko chcesz uciekać i krzyczeć ale nie mozesz :) ale sen taki jak masz fajna sprawa, sprobuj wtedy pomyslec gdzie chciałbyś być- nie ma ograniczeń czasu :) do tej pory udaje mi sie latać (ʘʘ)
Tez tak czasem mam, próbuje zasnac buzia
  • Odpowiedz