Wpis z mikrobloga

Angela to krakowska, luksusowa prostytutka która jako jedna z niewielu, występuje na Roksie z odkrytą twarzą. Link do jej ogłoszenia można znaleźć na jej profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/angel501825007/
Oprócz tego posiada jeszcze profil na Instagramie, gdzie się promuje! W biały dzień! Jej opis ogłoszenia jest bardzo szczegółowy a zakres usług bardzo rozbudowany... Oferuję chyba wszystko czego dusza zapragnie... Do tego fizycznie jest raczej ładna, oraz ma aż 180 cm wzrostu! Ja mam 185 cm, więc gdyby założyła te 15 cm szklanki to wyglądałbym przy niej jak giga-manlet.
Warto również zwrócić uwagę na komentarze pod jej zdjęciami na insta... Zamieściłem je zresztą na mojej kompilacji... Niewiarygodna wręcz ilość spermiarzy, zasypujących ją komplementami. Gdy wejdziecie sobie w ich profile zobaczycie, że nie są to szejkowie z Dubaju a raczej brzydcy podludzie w średnim wieku. Niby taka "luksusowa" ale za godzinną podstawową sesję życzy sobie jedynie 300zł, a więc oferuje bardzo konkurencyjne stawki. Nic dziwnego, że przyciąga wielu inceli chcących zakosztować kobiecego ciała.
To, że mężczyźni płaszczą się i orbitują nawet wokół prostytutki, świadczy dobitnie o tym, jak bardzo jest OVER dla nas.
W dzisiejszych czasach kobieta może się nawet prowadzić w ten sposób a mężczyźni i tak będą adorować i nadskakiwać...
Będą spermić pod zdjęciami prostytutki...
Rozumiecie to? ORBITUJĄ WOKÓŁ PROSTYTUTKI!!! Czujecie to? Jeszcze raz... !!!ORBITUJĄ WOKÓŁ PROSTYTUTKI!!!
To totalny koniec dla mężczyzn w dzisiejszych czasach! Kobietom wolno absolutnie wszystko bez żadnych konsekwencji!
Tak sobie pomyślałem, że z uwagi na:
1. Nie bycie Chadem
2. Nieśmiałość
3. Posiadanie wysokich standardów względem kobiet
4. Aspołeczność
5. Bycie piwniczakiem
6. Jeszcze trochę by się znalazło :)
...moje szanse na seks z kobietą na tym poziomie atrakcyjności bez użycia pieniędzy, są równie duże jak szanse Burkina Faso na wejście do Unii Europejskiej.
W związku z tym, zastanawiam się, czy nie zrobić sobie prezentu na 26 urodziny i wynająć tą Panią do pozbawienia mnie prawictwa... Mieszkam w Warszawie, ale w sumie mógłbym sobie zrobić "seksualną Odyseję" do Krakowa, bo mam podstawy przypuszczać, iż się nie zawiodę... A w stolicy podobno ciężko o dobry serwis...
Z tego co widziałem, nie ma teczki na Garsonierze i ponoć chodzą tam słuchy, że nie jest to przypadek...
Pytanie do Krakowskich diviarzy - Czy jest tu ktoś kto korzystał z wdzięków tej Krakowianki? Cóż możecie o niej powiedzieć? Jeśli jest tu ktoś taki to bardzo proszę o wiadomość na priv.
#incel #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski ##!$%@? #blackpillraw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #divyzwykopem #roksa #krakow #blackpill #redpill #codziennyblackpill #ladnapani
B.....W - Angela to krakowska, luksusowa prostytutka która jako jedna z niewielu, wys...

źródło: comment_FCX4Fgh5VcapHFdI9P1ZDvwg3FGJFvMv.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
ORBITUJĄ WOKÓŁ PROSTYTUTKI!!! To totalny koniec dla mężczyzn w dzisiejszych czasach!

W związku z tym, zastanawiam się, czy nie zrobić sobie prezentu na 26 urodziny i wynająć tą Panią do pozbawienia mnie prawictwa


@Blackpill_RAW: ale plot twista zes #!$%@?
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Widzę, że moja ulubienica wjeżdża na salony wykopu. Obserwuję ją dłuższy czas - ja również mam w planach zarzucić na swojego bata Angel. Jako brzydki facet zaliczę dobrą sukę - takie oszukiwanie systemu to złoto dla nieatrakcyjnych kolesi. Jakby to powiedział mój przyjaciel z branży szwagrów @TestoDepot - TAK TRZEBA ŻYĆ. Zostaję tylko życzyć powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS. Odezwij się do mnie po wizycie..
  • Odpowiedz