Wpis z mikrobloga

@Kwasna_Ostryga co wy macie z tymi kotami na tym portalu? Piękny kotek życzę mu aby wkrótce miał swoją szansę przekroczyć tenczowy most i dołączyć do reszty wspaniałych kitkuf.. Tam będzie najszczesliwiejszy na świecie ( ͡ ͜ʖ ͡) kociary rulezzzz
@Elaviart nie taki nowy he ale bez przesady tęczowe mosty? Kraina szczęśliwych kociakow? Niektórzy ludzie tak dzieci nie traktuje jak te zapchlone zwierzęta. Więcej płaczu jak ktoś kopnie psa a jak rzucają dzieciakami po ścianach to o #!$%@? szkoda. Urywanie małych główek - moja #!$%@? moja sprawa. Bożeee I jeszcze wegesrege żyjcie sobie jak chcecie ale nie #!$%@? się w życie tych co lubią w niedzielę zjeść schabowego ziemniaczki i mizerie. Zwierzęta
@kazikborsuk: No to musiałeś się chyba urodzić dzisiaj rano jeśli nie zauważyłeś i nie wiesz, że ludziom po prostu prościej i łatwiej obdarzać uczuciem ładne, urocze zwierzęta niż obcych ludzi.
Ale jak patrzę na te wszystkie chaotyczne przykłady pomieszane z głupkowatymi wnioskami to chyba po prostu jesteś trochę przytępawy. Ewentualnie się czegoś mocnego nawpiedalałeś, bo nie wiem jak inaczej można ze zdziwienia zainteresowaniem kotkami w necie przejść do stanowczej obrony schabowego
A ty konto masz od jutra? To nie wiesz ze tu ludzie #!$%@? głupoty? Tak mnie naszło to sobie napisałem. Przytepawy? Zdziwiłbyś się koleżko. Ale nie oczekuje od ciebie czegokolwiek bo przecież masz tu konto dłużej niż ja więc twoje życie jest hmmm sam sie zastanów nie bede cie obrażał bo to płytkie hamskie i nie mój poziom elo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soldado: zgłaszanie sie na SOR to głupi pomysl. Już widzialem popłoh jak kilka mcy temu madka zglosiła sie z gówniakiem z ordą na SOR, potem sanepid wzywal wszystkich pacjentow z tego dnia na szczepienie. (Gówniak bawił się 40 minut zabawkami w poczekalni zanim doszlo info do personelu z czym pani przyszla)
Powinna sie zglosic po uzgodnieniu tel gdzie i kiedy by trafić bezpośrednio do izolatki bez czekania na izbie przyjęć